"Ніби за кордон потрапили", - президент Федерації біатлону про базу на Львівщині

06 січня 23:50
Переглядів: 219
біатлон

Перед етапом Кубка світу, який стартує 7 січня у німецькому Обергофі, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про вдалу підготовку національної збірної на базі у Сянках, що на Львівщині.

«У Сянках дуже пощастило з погодою - все ж випав сніг, і працювали пушки. Погода сприяла тому, щоб зробили хорошу трасу і команда змогла виконати відмінну роботу. Добре, що вийшло провести збір без серйозних переїздів - адже спочатку планували їхати в Румунію, а так вийшло, що ми вдома - це значно краще, ніж далека подорож на автобусах. Спортсмени у хорошій готовності вже заїхали в Обергоф, оселилися в готелі. Загалом, все йде за планом.

Щодо бази - і тренери, і спортсмени говорили, що вони ніби потрапили за кордон. Всі умови є, на стрільбищі електронні установки - навіть не віриться, що у нас в країні таке побудували. Наразі приймати серйозні змагання в Сянках не можемо, бо потрібно збудувати адміністративні приміщення для суддів та допінг-контролю. Це будівництво поки що в планах. Зараз там є готель, стрільбище і траси. Коли побудують адміністративні будівлі, можна буде подавати заявку на проведення чемпіонату Європи або Кубку IBU», - прокоментував в інтерв'ю Володимир Бринзак.

Нагадаємо, з 26 по 29 грудня у Сянках провели чемпіонат України з біатлону, а потім тренувальний збір національної команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: