"Ніка-Івано-Франківськ" - "Нафтовик" 0:1. Перемога долинян на "бетонці"

29 квітня 17:16
Переглядів: 239
гол

Вдалося побувати на одному із матчів 1 туру чемпіонату Івано-Франківської області серед команд першої ліги. На центральному стадіоні нашого краю реформований ФК "Ніка-Івано-Франківськ" приймав долинський "Нафтовик", який також пережив ряд суттєвих змін. Обидві команди мали перед цим поєдинком подібне завдання - виправдати своє існування в рамках проекту "обласний чемпіонат".

Ніка-Івано-Франківськ - Нафтовик (Долина) - 0:1

Юнаки - 3:1

Арбітр: Музика Олег (Рогатин)
Асистенти: Дяченко М., Заровецький В.
4-й арбітр: Гронський В.
Спостерігач арбітражу: Шекета М.

В поєдинку юнацьких команд заслужено перемогли господарі поля, які діяли більш активніше та зіграніше. Тому кінцевий рахунок матчу юнаків загалом відповідає перебігу подій на полі.

Грі дорослих команд передувала традиційна для першого домашнього матчу сезону урочиста частина. Заступник міського голови Михайло Верес висловив надію, що саме ця івано-франківська команда зможе відродити славні традиції прикарпатського футболу. Побачимо. Хоча, дуже слабко в це віриться. Принаймні, зараз.

Також варто відзначити, що підтримати франківську команду (ну і подивитися футбол, звичайно) прийшла численна група івано-франківських фанатів. Цікаво, що їхня активна підтримка на трибуні викликала більший інтерес, ніж гра команд. Дуже приємно, що попри втрату команди, наш обласний центр не залишився без фанатів, які вміють та можуть якісно підтримувати команду м.Івано-Франківська. Звичайно, виконали фанати і хіт футбольного сезону, передавши таким чином привіт диктатору сусідньої держави.

А тепер плавно перейдемо до футбольного поєдинку. Хоча, про саму гру особливо багато й немає що говорити. Відчувалось, що це перший матч сезону. Багато необов'язкових помилок було спровоковано відсутністю зіграності або рівнем індивідуальної майстерності футболістів. В основному гра точилася в центрі поля. Хоча обидві команди створили декілька дуже небезпечних моментів. Ближче до голу в першому таймі були гості. Хоча й підопічні Володимира Ковалюка за рахунок індивідуальної майстерності окремих виконавців загострювали ситуацію біля воріт Івана Локатира. Але у вирішальний момент знову ж таки не вистачало точності. 

По перерві малюнок гри практично не змінився. Однак, долинянам вдалося використати один із своїх моментів. Навіс із лівого флангу, продавивши захисника, влучним ударом головою замкнув Віталій Яценко.

Після забитого голу "Нафтовик" більшу увагу приділив обороні власних воріт. А от "Ніка", отримавши ініціативу у власні руки, так і не зуміла створити щось небезпечне біля воріт гостей.

В підсумку 0:1, і команда Віктора Поптанича стартує з перемоги в доволі таки рівному поєдинку.

Ще декілька слів хотілось би сказати про стадіон. Давно не був на "Русі". Зрозуміло, що з того часу не було жодних підстав для змін в кращу сторону. Стадіон поступово продовжує занепадати. Трибуни обсипаються, доріжки в окремих місцях заростають травою. Таке враження, що добре живеться лише голубам, які Чудово почувають себе на першому ярусі стадіону. Таке враження, що й за газоном не особливо ретельно доглядають.  Його вчорашній стан можна було охарактерезувати одним словом - "бетонка".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: