"Ніка", "Пробій", "Покуття-Євромодуль", "Дністер" та "Гуцульщина" подали заявки

18 квітня 10:20
Переглядів: 148
мяч

Команди продовжують подавати свої заявки для участі в чемпіонаті області серед команд першої ліги. Пропонуємо Вашій увазі заявки івано-франківської "Ніки", городенківського "Пробою", галицького "Дністра", снятинського "Покуття-Євромодуль" та косівської "Гуцульщини" на сезон.

"Дністер" Галич (18 гравців)
Бабюк Олег (1988) - ФК "Суходіл" (Рожнятівський р-н)
Бахтіяров Юрій (1988) - "Буковина" Чернівці (ПФЛ)
Белей Василь (1983)
Вовчук Юрій (1987)
Вовчук Ярослав (1989)
Гаврилишин Віталій (1987)
Гаврон Тарас (1989) - "Карпати" Болехів
Галян Ярослав (1991) - "Метеор" Жукотин (Коломийський р-н)
Данів Назарій (1992)
Кицька Ярослав (1988)
Космірак Андрій (1989)
Курташ Роман (1989) - ФК "Перегінське"
Петрів Назарій (1994)
Прокоп Володимир (1989) - ФК "Турка"
Русак Павло (1990) - "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н)
Стирчак Тарас (1985) - "Нива" Теребовля (Тернопільська обл.)
Томин Тарас (1995)
Худобяк Ігор (1987)

"Покуття-Євромодуль" Снятин (20 гравців)
Вархуляк Михайло (1988)
Гаврилюк Степан (1986)
Говдаш Іван (1996)
Демченко Артем (1989)
Жмендак Ярослав (1995) - без команди
Кіфяк Петро (1996) - без команди
Краєвський Ігор (1990) - "Вовки" Вовчківці
Лазарук Віктор (1992) - "Карпати" Джурів
Лакуста Руслан (1996) - юн. склад
Ориджук Іван (1991) - "Черемош" Попельники
Петришин Вадим (1988)
Плехтяк Василь (1981)
Плехтяк Володимир (1994)
Плехтяк Ярослав (1996)
Рихло Сергій (1991)
Романюк Іван (1985)
Семотюк Петро (1976) - "Прут" Семаківці (Коломийський р-н)
Тофан Василь (1974)
Турчинський Тарас (1992) - "Прут" Видинів
Федоров Денис (1984)

"Пробій" Городенка (17 гравців)
Білик Ігор (1984) - "Каменяр" Серафинці
Барик Роман (1992) - "Колос" Чернятин
Бойко Роман (1996) - "Каменяр" Серафинці
Валовський Віталій (1989) - "Колос" Чернятин
Гавриш Юрій (1988) - "Каменяр" Серафинці
Григорів Ігор (1993) - "Колос" Чернятин
Грицюк Юрій (1992) - "Колос" Чернятин
Гультай Володимир (1990) - "Каменяр" Серафинці
Кривко Михайло (1977) - "Каменяр" Серафинці
Липчук Микола (1995) - ФК "Торговиця" (Городенківський р-н)    
Олійник Павло (1997) - "Каменяр" Серафинці
Орищук Олег (1987) - "Каменяр" Серафинці
Сташко Андрій (1991) - "Ямгорів" Серафинці
Тис Владислав (1996) - "Каменяр" Серафинці
Філіппов Петро (1989) - "Каменяр" Серафинці
Човганюк Дмитро (1987) - "Колос" Чернятин
Шевчук Василь (1982) - ФК "Гвіздець"

"Гуцульщина" Косів (21 гравець)
Андріюк Андрій (1991) - "Арсенал" Вербовець
Андрусяк Дмитро (1995) - "Карпати" Коломия
Боднарук Тарас (1992) - "Скала" Старі Кути
Будзуляк Петро (1990) - "Арсенал" Вербовець
Големба Роман (1973) - "Нива" Мала Кам`янка (Коломийський р-н)
Головецький Михайло (1985) - ФК "Матеївці" (Коломийський р-н)
Грудзинський Ярослав (1996) - ФК "Рожнів"
Дворник Володимир (1996) - "Покуття-Євромодуль"-юн. Снятин
Косович Володимир (1988) - "Арсенал" Вербовець
Кулешір Юрій (1992) - "Скала" Старі Кути
Матійчук Любомир (1994) - ФК "Гвіздець"
Мосейчук Юрій (1996) - "Карпати"-юн. Коломия
Палій Володимир (1995) - "Карпати" Кути
Пиптюк Тарас (1989) - "Арсенал" Вербовець
Ромаш Роман (1991) - "Арсенал" Вербовець
Свирид Юрій (1983) - "Арсенал" Вербовець
Слижук Руслан (1995) - "Арсенал" Вербовець
Тимофіїв Назарій (1996) - "Покуття-Євромодуль"-юн. Снятин
Тинкалюк Антон (1991) - "Арсенал" Вербовець
Урбанович Іван (1993) - "Ведмежа" Березів
Хрущ Олег (1994) - "Карпати" Спас (Коломийський р-н)

"Ніка-Івано-Франківськ" (19 гравців)
Атаманюк Юрій (1995)
Бойко Тарас (1995)
Волок Владислав (1994)
Вульчин Остап (1992)
Голей Андрій (1995) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Гуйван Петро (1989) - без команди
Дербах Василь (1996) - "Нафтовик" Долина
Джус Роман (1995)
Довгань Олександр (1995) - ФК "Чорнолізці" (Тисменицький р-н)
Ковалюк Володимир (1972)
Комар Артур (1995)
Лаврук Святослав (1996)
Метенька Назарій (1995)
Попович Юрій (1995)
Пристай Віталій (1995)
Сворень Остап (1997) - СДЮШОР "Прикарпаття"
Слободян Єгор (1993)
Солоненко Андрій-Олег (1995)
Чопик Михайло (1987)

Вибули: Барчук Р., Безрукий, Бойченюк і Кудляк (усі - "Галичина"), Денищук ("Придністров'я"),  Гринюк, Грицак І.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити