22 лютого 15:59
Переглядів: 66
мяч

У п'ятницю, 20 лютого, представники області у Першій лізі ДЮФЛУ - івано-франківська "Ніка" та бурштинський "Енергетик" провели свій другий товариський поєдинок.

Свого роду матч-відповідь команди провели на нижньому полі села Угринів. Нагадаємо, у першій зустрічі у Галичі сильнішими були господарі - 4:3.

Головний тренер бурштинської команди Володимир Рудницький задіяв у матчі гравців 2000 р. н., а також резервістів, оскільки через хворобу шість гравців основного складу не змогли взяти участь у грі. Все ж поразка у першому поєдинку гнала франківців уперед і вже у дебюті зустрічі господарі були винагороджені за старання - рахунок відкрив Олександр Татарин. До перерви бурштинці ще раз витягували м'яч з сітки власних воріт. Цього разу голом відзначився Максим Бойко.

У другому таймі гра потрохи вирівнялась, та забивати продовжувала "Ніка" - Іван Водвуд і Олександр Татарин, оформивши дубль, доводять рахунок до розгромних 4:0. На все що спромігся "Енергетик", це гол престижу у виконанні Степана Любуніва. 4:1 - "Ніка" бере реванш за поразку місячної давнини.