"Ніка" впевнено здолала тлумацьке "Придністров'я"

27 липня 15:00
Переглядів: 77
гол

Вчора франківська "Ніка" зіграла свій перший товариський матч у рамках підготовки до другої частини сезону. Суперником франківців було тлумацьке "Придністров'я". Матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 3:0.

З самого початку було видно бажання обох команд перемогти в цій зустрічі. В середині першого тайму м'яч вперше побував у сітці тлумацьких воріт: Андрій-Олег Солоненко завдав гарматного удару в "дев'ятку" - 1:0. У другому таймі "Ніка" подвоїла рахунок: після розіграшу кутового Назар Метенька відправив м'яча точно в ціль - 2:0. А згодом той же Назар Метенька оформив дубль, класно пробивши здалеку - 3:0.

Тлумачани мали непогані шанси для того, щоб скоротити розрив у рахунку та воротар господарів раз за разом рятував свою команду від пропущеного м'яча.

Як підсумок, 3:0 - впевнена перемога "Ніки" в першій товариській грі