Нікіта Максімов – абсолютний чемпіон Універсіади Львівщини

02 квітня 12:30
Переглядів: 199
Дзюдо

Надзвичайно яскраву, ефектну та видовищну боротьбу на Універсіаді Львівщини з дзюдо продемонстрував студент 22 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Максімов Нікіта, котрий здолав усіх суперників у своїй ваговій категорії до 81 кг, а згодом – почергово переміг переможців універсіади у категоріях 90 кг, 100 кг та +100 кг, ставши абсолютним чемпіоном Універсіади Львівської області.

Не менш технічну майстерність та жагу до перемоги продемонстрували й першокурсники, неодноразові переможці та призери всеукраїнських та міжнародних змагань: Войциховський Артем, Костишин Костянтин, Горбунов Олександр та Кравчук Тарас (студенти 2-ї групи ФС). На високому рівні боролися і старшокурсники: Орєхов Олександр і Хомин Ростислав (32 ФС), Фляк Руслан та Козій Іван (32 ФФВ), Васильчук Юрій (42 ФС) та Мотас Сергій (51 ФС). Вагомий внесок у здобуття першого загальнокомандного місця зробили і студенти факультету здоров’я людини, зокрема – Костюк Андрій (22 ЗЛ), Гричан Артур (2 ЗЛ), Харачко Ростислав (3 ЗЛ).

У підсумку, чоловіча команда ЛДУФК здобула 408 очок, що дозволило їм посісти перше загальнокомандне місце. Жіноча збірна команда

підтримала переможні звитяги чоловіків. Чемпіонками у своїх вагових категоріях стали: Лахман Вероніка (53 ФС), Макурова Валерія (23 ФС). Слід зазначити, що Валерія після перемоги збірної ЛДУФК над командою «Львівської політехніки» з волейболу продовжила перемагати і в дзюдо.

Срібними призерами Універсіади Львівщини-2016 року стали:Орчакова Юлія (21 ФФВ), Денисюк Марія (22 ФС), Константинова Софія (32 ФФВ). Бронзові нагороди здобули: Дячок Тетяна (випускниця 2016 року), Ціпф Анастасія (3 ЗЛ), Шміло Роксолана (3 ЗЛ) та Нагорнюк Діана (22 ФС). У підсумку, жіноча збірна ЛДУФК набрала 387 очок і посіла друге загальнокомандне місце.

Отож, вітаємо студентів та кафедру атлетичних видів спорту із успішним виступом і бажаємо подальших перемог.Загалом у змаганнях брали участь близько 200 студентів–спортсменів із шести вищих навчальних закладів Львівської області.

За матеріалами: ldufk.edu.ua