"Ніяких листів від Карпат щодо неучасті в матчах не надходило"

12 березня 17:11
Переглядів: 179
Премєр ліга

Близько півмільйона гривень «Карпати» заборгували УПЛ, це 60% від потрібного внеску. Генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов в ефірі «Футбол 1» прокоментував конфліктну ситуацію:

- Згідно з Регламентом змагань, затвердженим Загальними зборами і Виконкомом, футбольні клуби повинні були заплатити заявочні внески до 10 липня 2013-го. Однак ФК «Карпати», сплативши всього 40 % , звернувся до адміністрації ПЛ з проханням відстрочити даний платіж.

Вони зобов'язалися сплатити його рівними частинами до певного терміну. На гарантію «Карпат» заплатити у визначений термін ми відреагували з розумінням і позитивно. Однак, після того, як перший платіж був пропущений «Карпатами», УПЛ двічі - 21 і 29 січня інформувала ФК про те, що у них є заборгованість. Але «Карпати» ніяк реагували на наше звернення, хоч ми адресували їх до Регламенту і говорили, що вони не будуть заявлені, якщо не погасять заборгованість.

Вчора «Карпати» відправили у Прем'єр-лігу листи, в яких повідомили про час і місце проведення матчів молодіжних та основних складів. Ніяких інших офіційних листів від «Карпат» щодо неучасті в матчах не надходило, - розповів Іванов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: