Нова форма. Нові конкурси. Новий етап львівських "Карпат"

06 січня 17:00
Переглядів: 531
Карпати

На початку 2017 року львівські «Карпати» презентують своїм уболівальникам три абсолютно нові, креативні та ексклюзивні комплекти ігрової форми. Дизайнерські рішення спільного проекту ФК «Карпати» та TM Joma наразі тримаються в таємниці, відомо лише, що нічим подібним не може похизуватися жоден інший клуб. А поки визначається час представлення форми, Інформаційний центр пропонує уболівальникам поборотися за новинки. 

Отже, уболівальники можуть взяти участь у двох конкурсах. У рамках новорічної забави, ми ще досі чекаємо на ваші святкові фото з клубною атрибутикою – індивідуальні чи в компанії друзів. Знимки слід слати на спеціальну скриньку forma2017@fckarpaty.lviv.ua, а найкращі варіанти будуть опубліковані в карпатівських соціальних мережах. Наразі визначилися кілька десятків претендентів, а переможців оберуть футболісти «зелено-білих». Нагадаємо, що автори найкреативніших фото отримають футболки з нової колекції під час офіційної презентації. 

А зараз, у період Різдвяних свят, стартує другий конкурс. Аби перемогти у ньому, вам потрібно записати відео, на якому ви разом із родиною чи друзями виконуєте традиційні українські колядки. Важливою умовою цього конкурсу стане наявність вишиванки. Свої проекти надсилайте на вже вказану скриньку forma2017@fckarpaty.lviv.ua. Переможці також отримають свої ексклюзивні футболки під час презентації. 

Конкурси триватимуть до кінця січня. Уболівальники можуть брати участь в обох – буде більше шансів на перемогу. Стати власником новенької карпатівської екіпіровки не складно – тож не втратьте такої можливості!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: