Нова влада обіцяє реанімувати "Арену Львів"

31 березня 07:37
Переглядів: 636
арена львів

29 березня відбулась прес-конференція, присвячена матчу ветеранів футболу ФК «Карпати» і ФК «Динамо», а також розвитку стадіону «Арена Львів». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Цей комплекс має не тільки футбольну складову, також у ньому є і конференційний потенціал. Сьогодні ми активно працюємо з багатьма структурами, щоб наповнити нашу Арену великою кількістю конференцій, тому що усі заходи, які тут відбувались, мали хороший результат. Також ми будемо робити усе можливе для того, щоб наша гордість, футбольний клуб «Карпати» перейшов на цей стадіон. Я вважаю, що в цей час, коли наша країна переживає Революцію Гідності, ми повинні бути патріотами»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«На жаль, на сьогодні Арена Львів не використовується у повному обсязі. Зі сторони міністерства молоді, сім’ї та спорту України ми будемо докладати максимум зусиль для того, щоб реанімувати стадіон та вивести його на гідний рівень», - зазначив Валентин Груздєв, радник міністра молоді, сім’ї та спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: