Нове видання: 1927 - Цей перший ліговий сезон

19 червня 18:07
Переглядів: 136
футбол

Ця книга представляє і започатковує відзначення 90-ї річниці створення першого футбольного сезону в Польщі. Чільне місце на сторінках видання посідає історія пов’язана з львівським копаним м’ячем. Поруч з командами міста Лева Pogoń, Czarni, Hasmonea, котрі так і не підкорили собі корону польської державної ліги, міститься багата інформація про клуби Wisła і Jutrzenka з Кракова, 1.FC Katowice, Warta Познань, Legia, Polonia і Warszawianka Варшава, Klub Turystów і ŁKS з Лодзі, Toruński KS та Ruch Великі Хайдуки.

Автори Єжи Мятковскі та Ярослав Овсяньскі не намагалися заповнити існуючі прогалини в наборі даних за допомогою …припущень. Вони скрупульозною роботою опрацювали джерела з 53 журналів і газет міжвоєнного періоду (!), хронік клубів, звітів, ювілейних видань, а також фотографій і плакатів, які дожили наших днів.

У книзі на 280 сторінках не бракує раритетних записів, цікавих фактів і статистичних балансів не тільки про футболістів, але й про тренерів і суддів.

Автори рекомендують широкому колу читачів унікальне видання про народження і хід подій стартової футбольної ліги Польщі. А для львів’ян ця книга цінна тим, що спроможна збагатити знання у царині футболу.

Олександр Паук 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: