Нові можливості для юних чемпіонів

31 січня 19:03
Переглядів: 189
басейн

З 1-ого лютого у Львові у відкритому басейні СКА запрацюють секції з водного поло та стрибків у воду.

У ДЮСШ імені Юрія Кутенка днями відкриють одразу дві нові секції. За нашою інформацією, уже усі накази підписані і до їх відкриття залишилися лічені дні.

«Секції водного поло та стрибків в воду планували відкрити ще на початку січня, - каже директор ДЮСШ імені Юрія Кутенка Сергій Тєрюхов. – Утім, через певні паперові нюанси цей процес трішки затягнувся. Були також певні фінансові питання, однак нам вдалося усе вирішити. З 1-ого лютого уже нові секції повинні запрацювати. 

Наші тренери будуть набирати групи дітей і з ними працюватимуть. У секції набиратимуть як і початків, так і тих, які уже мають певні навики у відповідних видах спорту. З юними ватерполістами працюватимуть троє тренерів – Євген Скиба, Станіслав Кручок та Володимир Іртаєв. Старшим тренером стрибків у воду буде Олег Мельников. З ним працюватиме ще один фахівець. Усі заняття відбуватимуться у відкритому басейні СКА, що на вулиці Клепарівській».

Шанувальники водного поло Львівщини басейн СКА запам’яталися особливо, адже у ньому не так давно майстри ватерпольної команди «Динамо» виловили національний Кубок та стали чемпіонами України. Відтак, тепер у ньому виховуватимуть нових чемпіонів і не тільки з водного поло. Звісно, далеко не усі діти та юнаки стануть професійними спортсменами, однак є великі надії, що будуть і такі. А найголовніше, мабуть, те, що усі діти добре навчаться плавати та будуть здоровими.

Відкриття нових секцій у школі імені Юрія Кутенка не може не тішити, адже у перспективі до відкритого басейну СКА на змагання з водного поло чи стрибків в висоту прийде не один вболівальник, а відтак школа набуватиме все більшої популярності. Потрібно відзначити ще й той факт, що у майже мільйонному Львові басейнів, які працюють, є мало, а діючі басейни не в змозі задовольнити вимоги усіх бажаючих.

Зараз у ДЮСШ успішно займаються плаванням люди різного віку. За словами Сергія Тєрюхова, створено понад 20 груп, які успішно працюють під наглядом тренерів. Створення нових секцій однозначно піде на користь не тільки самій школі, а львівському та українському спорту зокрема.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: