Нові плани Івано-Франківського "Урагану"

29 жовтня 16:30
Переглядів: 224
Ураган

Минулої неділі НФК «Ураган» відсвяткував свій 13-й день народження. Зважаючи, що він співпав із місцевими виборами, керівництво клубу змушено було відкоригувати план святкових заходів. Зокрема, перенести відкриття спортивних майданчиків, будівництво яких клуб вів упродовж останніх місяців.

Вони розташувалися у мікрорайоні Пасічна, поруч із т. зв. німецьким озером. Майданчики найперше слугуватимуть для вихованців клубної ДЮСШ, хоча у вільний час орендувати їх зможуть усі охочі. Крім того, тут буде майданчик для пляжного футболу, який також стане у нагоді любителям волейболу. В планах клубу подальше освоєння території. Поруч розташоване футбольне поле, яке ураганівці також мріють довести до належного стану і проводити змагання з футболу.

«Ми прийняли рішення розширити структуру клубу, і не тільки готувати професійних футзалістів, а й розпочати роботу з дітками, які хочуть займатися великим футболом, — розповів на брифінгу президент НФК «Ураган» Олександр Бубен. — Ще однією новацією клубу став набір дітей у наймолодшу вікову групу (4-5 років). І не тільки хлопчиків, але й дівчаток. До певного часу вони займатимуться разом, а з часом будуть утворені окремі дівочі з футзалу і футболу.

«Приємно здивовані ентузіазмом батьків, які прагнуть привчити дітей до занять спортом з дошкільного віку», — поділився своїми враженнями начальник підрозділу дитячо-юнацьких команд та секцій клубу Володимир Слободян.

«Ураган» ще на крок наблизився до своєї мрії — побудови клубної академії, яка б забезпечила розвиток спортсмена від дитячого віку і до основної команди. Клубна школа за кілька останніх років передала в головну команду цілу низку перспективних гравців. Перед стартом нового сезону й без того омолодженої команди поповнили ще кілька гравців «Урагану-2-КФВ». Щоправда, на наступний рік притік «свіжої крові» дещо сповільниться, адже нині «дубль» здебільшого сформований із першокурсників коледжу фізвиховання. Відтак для їх підготовки знадобиться не один сезон.

Щодо виступів головної команди в чемпіонаті країни, то, як вже традиційно заявляє президент клубу, для нього важливе не стільки місце у турнірній таблиці, скільки змістовність дій команди в цілому і кожного гравця зокрема. «У нас молода, але дуже перспективна команда, — каже п. Бубен, — і це стосується не тільки виконавців, але й їхніх наставників».

Старт нового сезону для франківців виявився не дуже вдалим. Головний тренер «драконів» Іван Скіцко вбачає кілька причин, що стоять на заваді здобуттю турнірних очок. Найперше, це слабка реалізація гольових моментів. Другий чинник – відсутність досвідчених виконавців, яким досі не знайшлося заміни. Дещо вибило з колії те, що на заключному етапі підготовки — передсезонному турнірі у Львові — «Ураган» змушений був виступати без шести гравців, викликаних до табору молодіжної збірної України. Тож і досі команді важко налагодити взаємодію у четвірках. Як зазначив Скіцко, впродовж першого кола важливо дати кожному гравцю необхідну ігрову практику. «Вірю, що до середини другого кола ми будемо в повній бойовій готовності. «Ураган» ще нічого не втратив. Можемо поборотися й за третє місце в регулярному чемпіонаті. Ми працюємо і, сподіваємося, будемо додавати у майстерності», — підсумував головний тренер.

Цього року відбудеться п’ятий розіграш шкільного Кубка президента НФК «Ураган». Організатори очікують на підтримку проекту з боку місцевих органів влади. «Проект вже набув популярності, тому на сьогоднішній день його можна презентувати владі і проводити спільно з областю, містом, районними адміністраціями. Є певні напрацювання з Міністерством молоді і спорту України, а саме проведення фінальної частини змагань у Києві. Також є домовленості в рамках програми УЄФА «Хет-трик» про передачу збірного штучного покриття. Тобто крок за кроком розвивається матеріальна база», — підсумував Олександр Бубен.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: