Нові здобутки юних тернопільських біатлоністів

02 жовтня 18:34
Переглядів: 169
біатлон

Понад 80 спортсменів стали учасниками відкритої особистої першості Тернопільського обласного ФСТ «Колос» та Тернопільської ОДЮСШ з біатлону. Такі змагання відбулись 27-28 вересня на навчально спортивній базі фізкультурно-спортивного товариства «Колос», що в селі Підгороднє.

Участь у них взяли учні-спортсмени Тернопільської ОДЮСШ з біатлону з Козівського, Лановецького, Шумського, Збаразького, Зборівського, Тернопільського районів та міста Тернополя; Збаразької ДЮСШ; Сільської ДЮСШ Тернопільського району; товариства «Динамо».

До програми змагань входили спринт та гонка на лижеролерах у вікових групах 1998-1999 р.н., 2000-2001 р.н. та 2002 р.н. і молодші.

Переможцями та призерами змагань у спринті стали:

Юнаки 1998-99 р.н.

1. Коженьовський Юрій (ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

2. Марфут Микола (ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

3. Губиш Степан (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Сцібайло І.І.)

Дівчата 1998-1999 р.н. - крос 1000 м

1. Дячук Наталія (ТОДЮСШ, тренер Крикончук С.Є., Починок І.М.)

2. Ільницька Василина (ШВСМ, тренер Меркушина І.В.)

3. Ваврійчук Сніжана (ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

Юнаки 2000-2001 р.н.

1. Рогацький Іван (ТОДЮСШ, тренер Починок І.М.)

2. Шумський Дмитро (ТОДЮСШ, тренер Кирилюк В.Д.)

3. Бондарчук Назарій (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

Дівчата 2000-2001 р.н.

1. Славська Ольга (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Сцібайло І.І.)

2. Походалова Богдана (ТОДЮСШ, тренер Кирилюк В.Д.)

3. Зорій Мажена (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

Хлопці 2002 р.н. і молодші

1. Мандзин Віталій (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

2. Галайко Андрій (ТОДЮСШ, тренер Трачук Т.М.)

3. Лукашик Віталій (ТОДЮСШ, тренер Трачук Т.М.)

Дівчата 2002 р.н. і молодші

1. Медоєва Олександра (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

2. Меркушина Олександра (тренер Меркушина І.В., Меркушин О.В.)

3. Усенко Олександра (ТОДЮСШ, тренер Кирилюк В.Д.)

Переможці та призери змагань в гонці на лижеролерах:

Юнаки 1998-99 р.н.

1. Марфут Микола ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

2. Коженьовський Юрій (ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

3. Нагуляк Іван (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Опанасюк М.П.)

Дівчата 1998-99 р.н.

1. Ільницька Василина (ШВСМ,тренер І.Меркушина)

2. Дячук Наталія (ТОДЮСШ, тренер Крикончук С.Є., Починок І.М.)

3. Ваврійчук Сніжана (ТОДЮСШ, тренер Бурик Н.В.)

Юнаки 2000-2001 р.н.

1. Рогацький Іван (ТОДЮСШ, тренер Починок І.М.)

2. Бондарчук Назарій (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

3. Драбик Давид (ТОДЮСШ, тренер Стецюк І.Г.)

Дівчата 2000-2001 р.н.

1. Зорій Мажена (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

2. Мандзин Мар’яна (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

3. Походалова Богдана (ТОДЮСШ, тренер Кирилюк В.Д.)

Хлопці 2002 р.н. і молодші

1. Мандзин Віталій (ТОДЮСШ, тренер Моравський В.І.)

2. Галат Віталій (ТОДЮСШ, тренер Рудник Р.Д., Моравський В.І.)

3. Костюк Роман (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Сцібайло І.І.)

Дівчата 2002 р.н. і молодші

1. Усенко Олександра (ТОДЮСШ, тренер Кирилюк В.Д.)

2. Медоєва Олександра (ТОДЮСШ тренер Моравський В.І.)

3. Меркушина Олександра (тренер Меркушина І.В., Меркушин О.В.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити