Новобранці "Карпат": для чого вони Дулубу

01 лютого 07:41
Переглядів: 1984
Євген Боровик

Трансферна політика «Карпат» постійно потрапляє під шквал критики вболівальників. Фанатам не подобається, що з команди йдуть її лідери та молоді, перспективні гравці, а приходять не завжди якісні виконавці.

Розкритикували вболівальники і зимову трансферну кампанію «зелено-білих». І якщо їх обурення щодо продажу Костевича, Кравця і Бланко можна зрозуміти, то негативна критика щодо деяких новачків не зовсім справедлива.

Варто відмітити, що наразі Олег Дулуб отримав тих гравців, яких йому не вистачає.

Воротар Євген Боровик. Досвідчений голкіпер, який не тільки повинен добре захищати ворота, а й стати тренером для молодих львівських голкіперів. В його особі команда, а особливо захисна ланка отримали «дядька», якого їй не вистачає. В 2014 році Мирон Маркевич назвав «Карпати» дитячим садком. Він в чомусь був правий. Тому придбання Боровика можна розцінювати, як прихід вихователя, який повинен допомогти тренеру у тренувальному процесі, грі та навести дисципліну. А досвідченим Ксьонзу та Худоб’яку в роздягальні команди.

Захисник Олексій Дитятьєв. Ще  один досвідчений гравець, якого так не вистачає львів’янам в захисті. Найбільше голів «зелено-білі» пропустили з центральної зони, стандартних положень і позиційних помилок. Саме ці проблеми покликаний виправляти Дитятьєв: його ріст повинен допомогти при грі на другому поверсі, досвід дозволить покращити гру в центрі та зменшити кількість помилок. Також, важливо, що серед львівської молоді немає молодих перспективних гравців, які могли б зіграти в центрі захисту. Навіть Лобая перевели туда з правого флангу, а Синиця наразі не дотягує до рівня Прем’єр-ліги. Прихід досвідченого захисника повинен сприяти кращому розвитку молодих захисників «левів», які матимуть у кого вчитись.

Після приходу до клубу Олег Дулуб говорив, що команді потрібні лідери у всі ланки. Думається в особі Боровика і  Дитятьєва він отримав таких гравців у захисті команди.

Півзахисник Артем Філімонов.  Дулуб не раз говорив, що цей футболіст його цікавить. Він визнав його кращим гравцем жовтня в Прем’єр-лізі, відмічав, відповідаючи на питання про перспективних українців в чемпіонаті. Тому не дивно, що «Карпати» запросили саме Філімонова. Тішить, що це повністю креатура тренера і він точно знає для чого йому цей гравець і як його використовувати. Артем був капітаном «Чорноморця», він лідер по натурі. Незважаючи на певний брак у грі він готовий битись за кожен м’яч і «вигризати» його любою ціною. Артем грає жорстко, але не грубо. Наразі Філімонов є одним з найменш коректних гравців чемпіонату. На його рахунку 10 попереджень в 16 матчах. Саме такого гравця не вистачало «Карпатам». Після того, як команду покинув Муртаз Дуашвілі середній лінії львів’ян не вистачала злості, наглості, жорсткості. Не було гравця, який би міг завести партнерів, грубо, але в рамках правил зустрічати суперників, такого собі «сторожового пса». Якщо Філімонов швидко зможе засвоїти і зрозуміти всі вимоги Олега Дулуба він стане одним з лідерів команди.

Форвард Віктор Хомченко. В одному з матеріалів про потенційних гравців для «Карпат» ми детально розглядали можливості та перспективи Хомченка. Додам, що багато в чому його придбання було викликане втратою Бланко-Лещука. Але вважаю, що Віктор один з недооцінених Віталієм Кварцяним гравців. Він має дуже хороші задатки якісного форварда. Якщо Дулуб зможе до нього достукатись, а гравець буде якісно виконувати настанови тренера, то ми скоро забудемо про аргентинського бомбардира. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: