Новояворівська сенсація

16 червня 20:58
Переглядів: 274
рух

Вииниківський «Рух» зазнав другої осічки у чемпіонаті, поступившись на виїзді «Гірнику» з Новояворівська – 0:1. Ця поразка скинула команду Романа Гданського з чемпіонського місця у турнірній таблиці Прем’єр-ліги Львівщини.

Перед матчем проти дебютанта Прем’єр-ліги чимало фахівців схилялися до думки, що проблем у цьому матчі команда Романа Гданського мати не повинна. Як не як, клас команди та підбір виконавців «Руху» є на голову сильнішим, аніж у команди з Новояворівська.

Зважаючи на щільний календар матчів, винниківчани у цьому поєдинку дали відпочити кільком лідерам своєї команди, за що і сповна поплатилися. Утім, про все за порядком…

Мабуть, ні для кого не секрет, що на кожну гру проти винниківської команди кожен з суперників, що грає у чемпіонаті області, налаштовується немов на останню. Хто б що не казав, але обіграти «Рух» чи зіграти бодай з ним внічию – справа честі та подвигу для кожного учасника Прем’єр-ліги.

Перший тайм для гостей хоч і складався з перемінним успіхом, однак шанси на те, аби забити гол і значно спростити собі завдання перемогти винниківчани не реалізували. На перших хвилинах матчу Деревльов з вигідної позиції пробив без хитрощів прямісінько в воротаря, а у середині тайму свій шанс не реалізував Макар. Володимир, вийшовши сам на сам з воротарем, його обіграв, однак м’яч з лінії воріт вибив захисник.

«Гірник» у першому таймі намагався атакувати великими силами, при кожній нагоді команда Романа Каракевича намагалася завдати удар по воротах суперника, проте не завжди ці удари мали справжню небезпеку для воротаря Андрія Жука. Найбільше небезпека біля воріт гостей була тоді, коли м’яч після ударів гравців господарів рикошетом змінював свою траєкторію.

Ключовий момент у другому таймі стався тоді, коли свій гольовий момент не реалізував нападник «Руху» Олег Шептицький. Після чудової подачі від Деревльова «Шипа» з кількох метрів пробив прямісінько у воротаря. Через хвилину-другу спрацювало неписане футбольне правильно – «не забиваєш ти – забивають тобі». Досвідчений Роман Каракевич скористався провалом «Руху» в центрі оборони, вийшов сам на сам з Жуком і впевнено переграв молодого голкіпера.

Поступаючись у рахунку, діючим чемпіонам області не одразу вдалося перехопити ініціативу. Що цікаво, в одному з епізодів «Гірник» був близьким до того, аби зміцнити свою перевагу. Фактично з лінії порожніх воріт м’яч вибив Андрій Гурський.

У другій половину другого тайму перевага «синіх» уже відчувалася сповна. У двох епізодах арбітр навіть призначав пенальті у ворота «Гірника», щоправда після розмов з боковим арбітром він ставив штрафні на лінії штрафного майданчика. З обох перспективних моментів витиснути бодай щось гравцям «Руху» не вдалося. Голкіпер господарів Назар Савич грав вище усіляких похвал.

Створити справжній штурм та навалу футболістам «Руху» наприкінці гри не вдалося. Недооцінка суперника, а також не зовсім вдалі заміни у другому таймі призвели до того, що «Рух» програв уже вдруге у сезоні.

З фінальним свистком зраділи лише гравці «Гірника» та місцеві вболівальники. У Новояворівську було справжнє свято. Цей матч – яскравий приклад того наскільки зріс рівень обласного футболу на Львівщині.

Такому результату зраділи і у Соснівці та Самборі. Останні, маючи 22 очки після зіграних 9-ти матчів, посідають перше місце в турнірній таблиці. «Гірник» з Соснівки другий – 21 очки після восьми зіграних турів. Натомість «Рух» уже на «бронзовому» місці – 18 очок після восьми турів.

З таких результатів можна зробити наступний висновок - чемпіонська інтрига загострилася не на жарт.