Новим директором "Арени Львів" став екс-менеджер ресторанів "Кумпель"

14 жовтня 07:45
Переглядів: 604
Арена-Львів

33-річний львів'янин Денис Ринський очолив стадіон «Арена Львів».

Денис Ринський розповів виданню «Високий замок», що на посаду директора стадіону потрапив за стандартною схемою: дізнався про вакансію директора на стадіоні, відіслав у Міністерство сім’ї та молоді України резюме та інформацію щодо свого бачення розвитку стадіону. Так його запросили на роботу.

До цього Денис Ринський багато років працював у ресторанному бізнесі, був президентом Ротарі-клубу «Львів Замок». Зокрема, працював менеджером з маркетингу компанії «Кумпель-груп» (мережа пивних ресторанів Львова) та комерційним директором Львівської філармонії. Також у професійному бекґраунді Дениса Ринського - посада PR-менеджера ресторану «САЛО».

Як стало відомо, наказ Міністерства молоді та спорту про зміну керівництва «Арени Львів» надіслали ще 22 серпня, а вже 10 вересня екс-директор стадіону Роман Черхавий передав свої повноваження де-факто новому керівнику. Представлення ж нової команди управлінців «Арени Львів» відбулося аж через місяць, у жовтні, під час проведення Дня відкритих дверей на львівському стадіоні.

Також стало відомо, що тільки прийшовши на посаду, новий директор стадіону взяв собі чотирьох заступників, які до того не працювали у команді «Арени Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: