Новий чемпіонат Тернопільщини з футболу стартує у середині квітня

24 березня 14:59
Переглядів: 186
мяч

Питання щодо проведення чемпіонату та кубків області з футболу у 2015 році обговорили під час розширеного засідання виконкому Тернопільської обласної Федерації футболу, що відбулося 19 березня. 

Участь у ньому взяли виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської ОДА Іван Бабійчук, заступник директора департаменту-начальник управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віталій Тріль, голова Тернопільської обласної Федерації футболу Володимир Мариновський, голови районних федерацій футболу та представники команд-учасниць чемпіонату області 2015 року.

— Зважаючи на те, що зараз в державі ведуться воєнні дії і проведення різного роду святкувань та дійств призупинене, чемпіонат області та кубки з футболу, переконаний, стануть важливою подією для краю та зберуть чимало шанувальників футболу, який, до речі, є одним з найпопулярніших видів спорту на Тернопільщині, — наголосив Іван Геннадійович. — Тому керівництво області буде сприяти підтримці цього виду спорту в області та футболістів, тим паче, коли маємо потенціал.

За словами Віталія Тріля, попередньо чемпіонат запланований на 19 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: