Новий директор "Арени Львів" сам запропонував свої послуги міністерству

15 жовтня 14:54
Переглядів: 229
арена львів

Новоспечений директор «Арени Львів» Денис Ринський на своїй сторінці у мережі Facebook розповів про деталі свого призначення на чолі управлінської команди стадіону.

На коментар про те, що нового директора «Арени Львів» призначили доволі швидко і без оголошення про відкриту вакансію, Денис Ринський відповів:

«Ініціативи міністра не було, підприємство працювало неефективно, я це побачив і запропонував шлях виходу, оскільки я є львів'янином і мені не байдуже! Сподіваюсь, Мирославе, Ви відзначили ознаки росту і розвитку Арени за менш як квартальний період», - написав новий очільник стадіону.

Раніше Денис Ринський розповів, що на посаду директора стадіону потрапив за стандартною схемою: дізнався про вакансію директора на стадіоні, відіслав у Міністерство сім’ї та молоді України резюме та інформацію щодо свого бачення розвитку стадіону. Так його запросили на роботу.

До цього Денис Ринський багато років працював у ресторанному бізнесі, був президентом Ротарі-клубу «Львів Замок». Зокрема, працював менеджером з маркетингу компанії «Кумпель-груп» (мережа пивних ресторанів Львова) та комерційним директором Львівської філармонії. Також у професійному бекґраунді Дениса Ринського - посада PR-менеджера ресторану «САЛО».

Як стало нам відомо із власних джерел, наказ Міністерства молоді та спорту про зміну керівництва «Арени Львів» надіслали ще 22 серпня, а вже 10 вересня екс-директор стадіону Роман Черхавий передав свої повноваження де-факто новому керівнику. Представлення ж нової команди управлінців «Арени Львів» відбулося аж через місяць, у жовтні, під час проведення Дня відкритих дверей на львівському стадіоні.

Також стало відомо, що тільки прийшовши на посаду, новий директор стадіону взяв собі чотирьох заступників, які до того не працювали у команді «Арени Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: