Новий стадіон. Нові можливості

04 березня 20:43
Переглядів: 300
арена львів

Уже в п’ятницю, 11-го березня, на стадіоні «Арена Львів» розпочнеться перший офіційний поєдинок львівських «Карпат» у весняній частині чемпіонату. Квитки на матч активно розкуповуються уболівальниками у касах стадіону та в магазині «Фанат». До речі, у зв’язку з переїздом на новий стадіон, відтепер «Карпати» зможуть запропонувати своїм відвідувачам значно більше, аніж просто перегляд матчу. 

Насамперед йдеться про реалізацію квитків у зону гостинності. Зокрема, уболівальники мають можливість провести час до чи після матчу у найбільшому ресторані Львова, що знаходиться на стадіоні «Арена Львів» і здатен розмістити понад тисячу осіб! Для комфортного перегляду матчів ресторан має власні трибуни, що розташовані навпроти центральної лінії поля, із зручними сидіннями підвищеного комфорту. Ресторан облаштований двома барними островами довжиною по 20 метрів кожен, а досвідчений шеф-кухар запропонує найсмачніші страви на будь-який смак. Перепустка в ресторан вартує від 900 до 1000 гривень, залежно від обраного місця. Придбати такі квитки можна у касах стадіону «Арена Львів» та в магазині «Фанат».

Окрім ресторану, уболівальники можуть скористатися послугами скай-боксів, де їм запропонують найвищий рівень комфорту на стадіоні. 14 корпоративних VIP-лож розташовані на четвертому рівні стадіону. Кожен скай-бокс розрахований на 12 людей (площа приміщення: 28 м2). На матчі львівських «Карпат» місця у ложі продаються пакетно. Це означає, що покупець викуповує все приміщення цілком, маючи можливість запросити друзів, партнерів чи колег. Кожна ложа обладнана окремим санвузлом, гардеробом та холодильником. 

Власникам квитків у скай-бокс надаються індивідуальні місця на паркінгу, окремий вхід, супровід хостес, а також власна трибуна з комфортними м’якими сидіннями. Гостей обслуговують офіціанти: ресторанна подача вишуканих страв і напоїв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: