"Нива" – "Буковина". Анонс матчу

22 жовтня 15:14
Переглядів: 99
нива буковина

Через фінансові проблеми Нива та Буковина не змогли зіграти між собою у стартовому турі. Тепер прийшов час нарешті з'ясувати стосунки.

22 жовтня. Тернопільський міський стадіон. 18.30

Нива – Буковина

Останній матч – 17 квітня 2014 року. Тернопіль. Перша ліга, Нива – Буковина (1:0)

Відкрити новий сезон Західноукраїнським дербі у Тернополі не судилося. На той момент Нива ніяк не могла вирішити, чи буде клуб брати участь у чемпіонаті, чи кане у лету. Те ж саме запитання було актуальне і у Чернівцях. А тому гості були не проти перенести гру на пізніший термін.

Ще донедавна Нива та Буковина були сусідами у турнірній таблиці. Буковина міцно застрягла на дні турнірної таблиці, програючи все, що можна. А Нива, хоч і набирала очки, але довший час не могла покинути передостанню сходинку у турнірній таблиці. Проте після останнього туру, розклад сил у турнірній таблиці змінився. Нива, обігравши Гірник-Спорт, піднялася одразу на 12-те місце. У разі перемоги ще й сьогодні, підопічні Богдана Самардака можуть здійснити стрибок одразу у середину турнірної таблиці.

Проте недооцінювати теперішню Буковину аж ніяк не можна. Це команда Романа Шпірнова і Юрія Гія показала у попередньому турі, сенсаційно відібравши очки у головного фаворита ліги — Олександрії.

Звісно, що фаворитами гри будуть тернополяни, яким три очки аж ніяк не завадять. Тим паче після дискваліфікації до складу Ниви повертаються Сворак та Гудак. Тож до матчу із географічними сусідами господарі підходять у хорошому настрої та без кадрових втрат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: