"Нива" – ФК "Тернопіль". Анонс тернопільського дербі

16 листопада 11:23
Переглядів: 343
Нива

Друга серія протистояння футбольних клубів Тернополя у Першій лізі відбудеться вже сьогодні. Поєдинком між собою команди завершать першу частину сезону.

16 листопада. Тернопільський міський стадіон. 15.00

Нива – ФК Тернопіль

Остання зустріч — 10 вересня 2014 року. Перша ліга, ФК Тернопіль – Нива (2:2)

Довгоочікуване протистояння двох міських клубів стане останнім у цьому році. Великий футбол повернеться у Тернопіль аж навесні. Проте цей матч міг і не відбутися через конфлікт керівництва стадіону з Нивою. Кілька днів сторони не могли дійти компромісу, але врешті директор ФК Нива Роман Мацюпа офіційно підтвердив, що гра таки відбудеться. Не хочеться вдаватись у подробиці конфлікту, але відміна цього матчу стала б серйозним прецедентом навіть в українському футболі.

Але відійдемо від справ не футбольних до насущних проблем команд у чемпіонаті. ФК Тернопіль, який дуже вдало розпочав сезон, в останніх матчах дещо загальмував. Підопічні Івегеша втратили кількох основних гравців і вся побудована система гри стала давати збій. Розпочалося вже із розгрому в Олександрії, за яким послідувала вольова перемога над Сумами (3:2). Але в останньому турі муніципали знову програли з розгромним рахунком Гірнику та ще й втратили через вилучення двох основних футболістів — Клекота та Волошиновича. Тож кадрових проблем у Василя Івегеша напередодні дербі хоч відбавляй. Проте наставник Тернополя заявив, що дасть шанс проявити себе молодим футболістам, які у такому матчі будуть старатися зі всіх сил.

Не краща ситуація і у Ниві. Команда потрапила у ігрову кризу, програвши останні три матчі з однаковим рахунком (2:0). Особливо проблеми у команди Самардака з передньою лінією. Ще більше проблем на голову тренера додала дискваліфікація Олександра Семенюка. Кращого бомбардира Ниви відсторонили від гри на 3 матчі за продемонстрований середній палець вболівальникам чернівецької Буковини. Заради справедливості додамо, що протягом матчу Семенюка неодноразово провокували з трибун. Проте цей факт аж ніяк не виправдовує дій футболіста. Тож і до того "беззуба" атака Ниви залишилася без свого "зуба мудрості".

Відмітимо, що у історії протистоянь перевага залишається за Нивою. У історії протистоянь ФК Тернопіль ще жодного разу не обігрував жовто-зелених.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: