"Нива" – "Геліос". Анонс матчу

27 серпня 12:48
Переглядів: 159
нива буковина

У двох останніх домашніх матчах тернопільська Нива демонструє "стабільність", програючи з рахунком (1:5). Чого чекати сьогодні?

27 серпня. Тернопільський міський стадіон. 19.00

Нива Тернопіль – Геліос Харків

Остання зустріч – 12 травня 2014 року. Перша ліга, Геліос – Нива (+/-)

У 5-му турі Першої ліги до Тернополя завітає харківський Геліос. У нинішнього тренерського штабу жовто-зелених ще доволі свіжі у пам'яті спогади про попередню гру із "сонячними". Нагадаємо, що у попередньому чемпіонаті Нива здивувала футбольну Україну, покинувши поле до завершення гри. Справа у тому, що арбітр цього матчу Дмитро Жуков призначив пенальті у ворота Ниви на доданих хвилинах. Це рішення і обурило тренерів тернополян, які негайно вивели команду у підтрибунне приміщенні і більше на поле не поверталися. У результаті контрольно-дисциплінарний комітет призначив Ниві технічну поразку.

Проте тепер новий чемпіонат і сьогодні розпочнеться нова сторінка у протистояннях Ниви та харківського Геліоса. Зазначимо, що у історії чемпіонатів України Нива харківську команду ще не перемагала. Найбільше досягнення тернополян — нічия (1:1) у попередньому сезоні.

У цьому ж сезоні результати обох клубів — абсолютно протилежні. Про результати Ниви говорить остання позиція у турнірній таблиці та 0 у графі очки. Геліос після 4-х турів перебуває у верхній частині турнірної таблиці. "Сонячні" посідають 5-те місце, набравши 7 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: