"Нива" не повинна залишитися без підтримки"

10 лютого 10:37
Переглядів: 651
Поліщук

Легенда черкаського футболу Роман Поліщук поділився своєю думкою щодо катастрофічної фінансової ситуації в тернопільській "Ниві" - майбутнього суперника черкаського "Славутича" в ¼ Кубка України.

Нагадаємо, що головний тренер "Ниви" Ігор Яворський заявив, що якщо до 10 лютого нічого не зміниться, то тернопільський клуб припинить існування, а черкаський "Славутич" в такому випадку може автоматично пройти в півфінал національного кубка.

"Я чув, що у "Ниви" зараз якісь фінансові проблеми, але футболістам "Славутича" не варто на це звертати увагу. Тернопільська команда зараз сама тренується, без контрольних матчів.

Звичайно, футболісти чекають вирішення ситуація. Знаю, що багато хлопців не хочуть залишати клуб, чекають виплати заборгованостей. А деякі навпаки сподіваються, що клуб продовжить своє існування".

"Вважаю, що такий клуб не повинен залишитися без підтримки. Тим більше "Нива" цього сезону непогано грають у Першій лізі, дійшли до ¼ Кубка України. За розвитком ситуації спостерігають всі: як футболісти "Ниви", так і футболісти "Славутича", які можуть автоматом отримати путівку в історичний для черкаського футболу півфінал, - зазначив Роман Поліщук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: