"Нива" – "Олександрія". Анонс матчу

18 травня 13:19
Переглядів: 104
нива буковина

Три тури залишається до завершення сезону у Першій лізі. У передостанній домашній грі сезону Нива прийматиме другу команду чемпіонату.

18 травня. Тернопіль, міський стадіон. 17.00

Нива – Олександрія

Остання зустріч — 4 жовтня 2013 року. Друга ліга, Олександрія – Нива 1:1

Проблеми ті самі

І знову напередодні домашньої гри для Ниви постає актуальним питання: а чи буде гра? За нашою інформацією футболісти впродовж останнього тижня не тренувалися, а зібрались разом лише в переддень матчу. В такому випадку мова про результат, звісно, не йде. Тут би чемпіонат дограти.

Загалом у 2014 році Нива з усіх команд Першої ліги, мабуть, найбільш обговорюваний колектив. Останні виїзні матчі клубу неодмінно завершуються скандалом. Так було у Криму, так сталося і у Карлівці, де Нива грала проти Геліоса. Через грубі помилки арбітра, футболісти з Тернополя не витримали і зійшли з поля достроково. Схоже на те, що санкції чекають саме на Ниву — технічна поразка та штраф.

Зазначимо, що у матчі проти Олександрії через дискваліфікацію точно не зіграє захисник Віталій Романюк.

Очки – на вагу золота

Олександрія прибула до Тернополя у статусі фаворита поєдинку. Підопічні Володимира Шарана жодних фінансових труднощів не переживають, а тому перш за все піклуються про результат. А влаштує гостей, безумовно, лише перемога, щоб закріпити свої позиції.

Після зими Олександрія не демонструє видатних результатів, але другу сходинку Першої ліги за собою утримує. Проте олександріяцям ще дуже рано розслаблятися, адже у спину команді Шарана дихають одразу декілька колективів.

Прогноз

На сто відсотків констатувати перемогу Олександрії у цьому матчі зарано, але гості будуть мати великі шанси вивезти перемогу з Тернополя. Нива попри всі свої труднощі залишається бойовитим колективом, який здатен попсувати нерви будь-якій команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: