"Нива" поверталася з Криму під звуки пострілів. Клуб готується подавати апеляцію

26 квітня 22:02
Переглядів: 973
нива

Пригоди футболістів та тренерів ФК "Нива" на кримському півострові продовжилися після завершення матчу з "Титаном".

Нашу команду цього разу впродовж двох годин утримували на кордоні з Україною, не випускаючи на материк. При цьому російські прикордонники поблизу автобуса з гравцями дозволили собі стрільбу з автоматів у повітря. На щастя, делегацію ФК "Нива" таки випустили з окупованої території і автобус з командою направився у Нову Каховку.

Президент ФК "Нива" Автанділ Мдінарадзе обіцяє добиватися справедливості у відповідних футбольних органах, адже було порушено одразу кілька регламентних норм.

— Сьогоднішня ситуація з нашою командою шокуюча і недопустима. Президент ПФЛ Мілетій Бальчос перед матчем запевняв нас, що жодних проблем із перетином кордону не буде. Нас повинні були пропустити навіть без паспортів, а лише за відповідними списками. Проте цього не сталося. У гравців не лише вимагали паспорт та ретельно обшукували, але й не пропустили у Армянськ трьох футболістів без вагомих причин. Команда прибула на стадіон за кілька хвилин до початку гри і матч довелося перенести на 15 хвилин. Про який результат та гру можна говорити у таких умовах? Так просто цієї ситуації ми не залишимо і будемо подавати апеляції у Федерацію футболу України та Професійну футбольну лігу, адже були грубо порушені одразу кілька норм регламенту. Будемо домагатися скасування результату цієї гри! — сказав Автанділ Мдінарадзе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: