"Нива" просить перенести матч з "Буковиною"

22 липня 17:26
Переглядів: 165
нива

Як щойно стало відомо від керівництва чернівецької "Буковини", суперник чернівчан по першому туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2014/15 - тернопільська "Нива" - звернулася до "Буковини" із проханням відтермінувати матч на невизначений термін через невизначеність щодо участі в чемпіонаті.

Відповідний лист надійшов до офісу чернівчан сьогодні. Керівництво "жовто-чорних", виходячи з такого ж скрутного фінансового стану, погодилося на прохання колег із Тернополя. Підтвердження про домовленість команд на рахунок відкладення матчу першого туру відповідно було відправлено й до ПФЛ.

Цей факт відтермінування матчу ще раз свідчить про фінансові проблеми обидвох західноукраїнських клубів, адже на даний момент остаточно невідомо, чи братимуть "Буковина" і "Нива" участь у новому сезоні. Жодна з цих команд не має фінансових гарантій щодо спроможності пройти всю турнірну дистанцію, й тому додатковий тиждень в цих умовах - це додаткові сім днів пошуку потенційних інвесторів для клубів із багатою та славною історією.

Додатковий тиждень надій для керівництва команд, для гравців і вболівальників.

Зазначимо, що проведення матчу "Нива" - "Буковина" було заплановано на 27 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: