"Нива" розпочала підготовку до матчу зі "Сталлю"

08 серпня 09:29
Переглядів: 110
нива

7 серпня, відбулося довгоочікуване зібрання футболістів та тренерського штабу ФК "Нива".

Після нетривалої розмови на міському стадіоні, колектив футбольного клубу вирушив на перше тренування у село Великі Гаї, поблизу Тернополя. На першому занятті клубу були присутні 27 футболістів. Більшість із них — потенційні новачки "Ниви". З попереднього сезону у команді залишилися Ярослав Сворак, Олександр Семенюк, Андрій Гринченко, Андрій Донець, Віктор Яневич, Вадим Панас, Віктор Сахнюк, Дмитро Іванов, Віталій Бадло, Олександр Мдінарадзе. Не виступатимуть за "Ниву" Михайло Басараб (продовжить кар’єру у чемпіонаті Львівщини) і Тарас Яворський (вирушив до Польщі). Також у суботу очікується приїзд до команди захисника Тараса Петрівського.

Водночас потенційними новачками "Ниви" є одразу декілька вихованців місцевого футболу, а також ще низка гравців, серед яких добре знайомі тернопільському вболівальнику Тарас Дурай та Олександр Лакуста.

Після короткої розминки на місцевому стадіоні, "Нива" провела двосторонній поєдинок між гравцями, які перебували раніше в команді, та потенційними новачками. Як повідомив виконуючий обов’язки головного тренера Богдан Самардак, у суботу команда планує провести спаринг з однією із аматорських команд Хмельниччини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: