"Нива": цікаві факти першої половини футбольного сезону

28 листопада 18:20
Переглядів: 144
нива

Тернопільська Нива стартувала у чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги із запізненням на два тури.

У 15-ти матчах Першого кола у формі Ниви на поле виходили 25 гравців. Лише Станіслав Нагорнюк не провів на полі жодної хвилини. В основному складі на поле виходив 21 гравець. Чотири футболісти з'являлися на полі лише з лави запасних. Найбільше матчів за Ниву у першому колі провели два футболісти — капітан Андрій Донець та нападник Олександр Семенюк. Найчастіше з лави запасних на поле виходив Олександр Мдінарадзе (11 разів). Найбільше разів міняли двох гравців — Олександра Семенюка та Ярослава Сворака (по 8). Зворотня заміна відбулася лише одного разу. У грі проти алчевської Сталі Владислав Левчик вийшов на поле з лави, але згодом був замінений.

По ходу першого кола Нива відзаявила чотирьох гравців: воротаря Дмитра Іванова, півзахисників Романа Козака та Андрія Вацебу та нападника Віктора Сахнюка.

У першому колі футболісти Ниви отримали 31 жовту картку. Найбільше жовтих карток отримав Ярослав Сворак (5). Обійшлися без попереджень у першому колі 11 футболістів. Пряму червону картку отримав лише один гравець — Дмитро Іванов. Дві жовті та, відповідно, червону отримав Андрій Гринченко.

Всього у першому колі Нива забила 16 голів, пропустила — 28. Найбільше забив Олександр Семенюк (6). Двічі у свої ворота забивав Тарас Петрівський. У ворота Ниви було призначено 2 пенальті, з яких реалізовано лише одне. Нива пробивала лише одне пенальті, яке реалізовано не було.

Лише одного разу гравець Ниви забив в одному матчі більше одного м'яча — це зробив Олександр Семенюк у матчі з Буковиною.

У першому матчі сезону проти дніпродзержинської Сталі у заявці Ниви на гру було лише 12 футболістів.

У тому ж матчі єдиний воротар Ниви Дмитро Іванов отримав червону картку і місце у рамці воріт зайняв Олександр Семенюк, який пропустив 4 голи.

Середня відвідуваність домашніх матчів Ниви у Першому колі 1500 глядачів, що є 4-им показником у Першій лізі. Нива є найбільш відвідуваною командою у виїзних матчах.

Середній вік футболістів Ниви у Першому колі 24.4 роки. Найстаршим гравцем клубу, який виходив на поле у першому колі є Андрій Донець, наймолодшим — Артур Волошин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: