Нива-В (Вінниця) - Тепловик - 2:1. Післямова тренерів

30 жовтня 13:30
Переглядів: 378
Володимир Ковалюк

Наставники команд після завершення поєдинку у Вінниці поділилися своїми враженнями від гри. Зокрема, Володимир Ковалюк зазначив, що їхали за перемогою до Вінниці, але дві помилки в обороні стали причиною прикрої поразки.

В.о. головного тренера "Нива-В" Юрій Соловьєнко:

- Ми переглянули ряд матчів "Тепловика". Після чого зрозуміли, що суперник по грі і підбору виконавців незаслужено займає десяте місце - він повинен бути, як мінімум, в п'ятірці. Але наші футболісти, як і в попередньому домашньому матчі проти "Інгульця-2", виконали план на гру.

Ми завадили грати "Тепловику" в звичайному ключі, витримали його натиск. А в другому таймі змусили суперників розкриватися, грати першим номером, і у нас стали з'являтися ще гольові моменти. Нам також не вистачало дискваліфікованого форварда Володимира Поліщука, який міг би загострити гру попереду, завдяки чому полегшити роботу оборонного блоку.

Головний тренер "Тепловика" Володимир Ковалюк:

- Їхали до Вінниці за перемогою. Ми в основному контролювали хід поєдинку. Але дві помилки захисників призвели до голів і поразки. Хоча ми її не заслуговували.

Гра у нашої команди на зразок є, а ось очок замало. Ми поки створюємо колектив з місцевих футболістів, які в минулому сезоні в основному грали в чемпіонаті області. Нікого не хочемо запрошувати з інших регіонів, щоб вихованці наших спортшкіл мали перспективу і майбутнє в футболі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: