"Нива" змінює емблему

02 липня 19:25
Переглядів: 217
нива

Як було проанонсовано раніше, футбольний клуб "Нива" визначився з новим логотипом, який переміг у запропонованому клубом конкурсі емблем.

Даний логотип був представлений для обговорення та голосування на офіційному сайті клубу та у соцмережі Facebook. У голосуванні новий логотип набрав удвічі більше схвальних відгуків, тож керівництвом футбольного клубу "Нива" було прийняте однозначне рішення про затвердження нового лого.

В його основі лежить новий символ — стилізований тур — грізний, хоробрий звір, який вміє і захищатися, і атакувати. Усі якості цього символу відповідають філософії нашої команди, в основі якої атакувальний та агресивний футбол.

Емблема виконана у традиційних клубних кольорах — жовтому та зеленому з елементами білого кольору. З обох боків від тура — давній символ футбольного клубу "Нива" — колосся. Над звіром — стилізований тризуб.

Ми сподіваємося, що уболівальники звикнуть до нового клубного логотипу з яким "Нива" розпочне нову сторінку у своїй історії, виступаючи уже у статусі професійного клубу!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: