Нижчі Луб'янки поборються за звання кращого спортивного села України

16 листопада 14:44
Переглядів: 224
поле

2 жовтня 2014 року у селі Великі Гаї Тернопільського району відбулася спортивно-патріотична спартакіада “Краще спортивне село Тернопільщини” з нагоди свята Покрови Пресвятої Богродиці.

Таким чином грамотами Тернопільської обласної ради за високі спортивні досягнення та за зразкову організацію спортивно-патріотичної спартакіади «Краще спортивне село Тернопільщини» з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці нагороджено переможців та організаторів цього спортивного свята.

За високі спортивні досягнення та зайняті загальнокомандні призові місця у спортивно-патріотичній спартакіаді "Краще спортивне село Тернопільщини" з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці було вручено грамоти  Тернопільської обласної ради:

за І місце в загальнокомандному заліку — команді села Нижчі Луб’янки Збаразького району  (Нижчелуб’янський сільський голова Збаразького району Таращук Василь Степанович);

за ІІ місце в загальнокомандному заліку- команді села Горинка Кременецького району (Горинський сільський голова Кременецького району Бойко Василь Степанович);

за ІІІ місце в загальнокомандному заліку — команді села Біла Чортківського району (Білівський сільський голова Чортківського району Шматько Володимир Петрович).

За зразкову організацію та проведення спортивно-патріотичної спартакіади «Краще спортивне село Тернопільщини» з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці вручено грамоти Тернопільської обласної ради:

Гурюку Володимиру  Пилиповичу — комісару Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату;

Кохману ОлегуАндрійовичу — Великогаївськму сільському голові  Тернопільського району

Кульбіцькому Івану   Яковичу — голові Тернопільського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос"

Стефанишину Степану Васильовичу — голові Тернопільської обласної організації профспілки працівників державних установ.

Спортсмени села Нижчі Луб'янки Збаразького району 28-30 листопада 2014 року у м. Вінниця візмуть участь у Всеукраїнських змаганнях “Краще спортивне село України”, які проводитиме Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос".  Змагання відбудуться з міні-футболу, волейболу, перетягуванні каната, настільного тенісу, шашок. Всього візме участь 20 спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: