Оберегом для ХК "Галицькі леви" під час міжнародного турніру стало синьо-жовте знамено

17 квітня 22:45
Переглядів: 267
леви

Юнацька хокейна команда «Галицькі Леви» повернулася на Львівщину з Бреста (Білорусь), де проходив Міжнародний турнір Zubr Cup-2014 – з перемогою.

Володарів Кубку та золотих медалей найперше привітав голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, який наголосив, що цей успіх є особливим, бо «Галицьки левам» вдалося подолати дуже солідних суперників з Білорусі та Росії.

У коментарі старший тренер ХК «Галицькі леви» Михайло Чіканцев наголосив, що ця поїздка на Міжнародний турнір стала можливою за сприяння почесного президента ХК «Галицькі леви»  Маркіяна Лубківського.

«У Міжнародному турнірі з хокею в Бресті взяли участь поряд з нашими «Галицькими левами» ще такі команди: ХК «Береза», ХК «Брест», ХК «Можайськ» (Бірорусь), СДЮШОР (Ярославль, Росія) Усі вони – дуже сильні. Наприклад,  у Брестській області тренування забезпечують аж 8 льодових арен», – зазначив тренер.

З його слів, однак Льодова арена в місті Новояворівську Львівської області, де проходять вишкіл «Галицькі леви», стала для нас щасливим стартовим майданчиком. Незважаючи на те, що змагання у Бресті проходили в Льодовому палаці з трибунами, розрахованими на 2,5 тис. місць,  де сотні вболівальників підтримували місцеві команди, наші «леви» не розгубилися. І продемонстрували таку професійність, таку силу волі, що дехто із білоруських та російських фанів не втримався й зааплодував українцям, стоячи», – розповідає Михайло Чіканцев.

За словами старшого тренера «Галицьких левів», за результатами цього Міжнародного турніру Zubr Cup-2014 найкращим гравцем визнано галичанина Олега Середу, найращими бомбардирами – Романа Кізла та Михайла Чіканцева.

«Галицькі леви» приїхали в Брест з Державним прапором України: синьо-жовтий стяг був для нас оберегом у непростій боротьбі зі спортсменами Росії та Білорусії», – переконаний Михайло Чіканцев.

 

Нагадаємо, що в цьому році «Галицькі леви» здобули перемогу над ХК «Варяги» із Санкт-Петербургу (Росія).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: