Обергоф. Жіночий спринт для України не вдався

09 січня 18:44
Переглядів: 128
Меркушина

Обергоф продовжує дарувати сюпризи. Сьогодні знову сильний вітер зробив стрільбу лотереєю. Але перемогу в жіночому спринті отримала не найточніша, а надшвидка Вероніка Віткова, що мала два промахи. Чеська біатлоністка на останньому колі відіграла невелике відставання від суперниць і завоювала першу особисту перемогу в Кубку світу!

Друге та третє місця посіли італійські спортсмени. Доротея Вірер мала одну невдачу на стрільбі лежачи, а Ніколь Гонтьє відстрілялась на "нуль".

Також абсолютну точність мала Наталія Бурдига, вперше потрапивши до топ-десятки. Після останньої стрільби вона була четвертою, але не вистачило швидкості, тому на фініші Наталія була десятою. Але й цього вистачило, аби забронювати собі місце в недільному мас-старті.

Другою з українок стала Валя Семеренко. На другому рубежі вона отримала три штрафних кола. Відтак, 35 місце.

Третьою, хто заробив очки для Кубка націй, стала Анастасія Меркушина. Три промахи і 59 місце. Ірина Варвинець та Ольга Абрамова аж 73-я та 74-а.

Провальна гонка в Кубку націй відкинула нашу команду ще на позицію вниз - після Обергофу ми пропустили ще й Росію. Лідирую досі Німеччина.