Оберхоф-2013. Результати мас-старту у чоловіків

05 січня 15:00
Переглядів: 204
Біатлон

Чоловіча частина етапу Кубка світу в Оберхофі завершувалася мас-стартом. Маючи три змагальних дні поспіль без перерви, спортсмени вели гонку дуже обережно, намагаючись зайвий раз не ризикувати. Від того мас-старт вийшов, мабуть, менш захоплюючим, ніж це зазвичай буває.

Хоча претендентів на перемогу аж до останнього вогневого рубежу було більш ніж достатньо. Проте, перемогу знову здобув володар жовтої майки лідера Кубка світу. Мартен Фуркад дозволив собі одну помилку на першій стрільбі - тоді, коли промахи ще не є критичними. Наздогнавши лідируючу групу вже до другого лежання, надалі француз спокійно вів гонку, зосередившись на боротьбі з переможцем двох гонок Оберхофа Емілем Свендсеном. Але Еміль допустив фатальну помилку на третій стрільбі, після чого погнався за пелотоном, і на заключній стійці додав ще два кола штрафу. У підсумку Свендсен закінчив гонку навіть за межами першої десятки.

А на другу сходинку подіуму сенсаційно підійнявся Олексій Волков, для якого це - перший подіум у рамках Кубка світу. Успіх росіянину принесла його традиційна бездоганна стрілянина. Третє місце з двома незакритими мішенями зайняв Тар'є Бе.

У мас-старті взяли участь одразу два українця, але добитися великих успіхів хлопцям не вдалося. Сергій Семенов тільки за дві години до старту дізнався, що він отримав право взяти участь в гонці, і в цілому провів старт гідно: з двома колами штрафу він фінішував 23-м.

Для Артема Прими це був другий мас-старт в історії його виступів у Кубку світу, і другий - в Оберхофі. І сьогодні Артему не вдалося поліпшити показник дворічної давності, коли він фінішував 27-м. Прима дуже багато помилявся на вогневих рубежах і перетнув фінішну межу 28-м, останнім з тих, хто дістався фінішу.

У загальному заліку Мартен Фуркад ще більше збільшив відрив від Еміля Свендсена. Сергій Семенов сьогодні зумів піднятися на одну позицію і тепер займає 27-е місце.

1. Мартен Фуркад (1+0+0+0) 37:39,4
2. Олексій Волков (0+0+0+0) +5,2
3. Тар'є Бе (0+1+1+0) +19,0
...
23. Сергій Семенов (0+1+1+0) +1:50,9
28. Артем Прима (1+2+0+2) +4:20,2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: