Обласна влада зацікавлена у розвитку ігрових видів спорту на Прикарпатті

19 жовтня 16:26
Переглядів: 193
Шашки

Розвиток ігрових видів спорту на Прикарпатті є одним з пріоритетних завдань. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович, який зустрівся з чемпіонкою Європи з шашок Ольгою Балтажи.

Володарка титулу європейської першості зацікавлена у розвитку інтелектуальних видів спорту на Прикарпатті.  Ольга Балтажи озвучила ідею зі створення обласної дитячої спеціалізованої школи, в якій проводитиметься фахова підготовка з шахів, шашок, нардів та інших суміжних ігрових видів. Для реалізації цієї ідеї, на її думку, є всі передумови. Зокрема, в області працюють хороші фахівці, які можуть здійснювати професійну підготовку дітей та молоді.
 
"Існує необхідність у створенні дитячого центру чи, скажімо, осередку з ровзвитку ігрових видів спорту. Потрібно створювати нові системні підходи у ровитку та популяризації шахово-шашкового спорту на Прикарпатті, – сказала вона. – Особисто мені імпонує голландський та польський досвіди. У  Європі спостерігається особливий підхід до цих ігрових видів. Європейські школи працюють над розвитком дітей".

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович акцентував увагу на необхідності розвитку обласного шахово-шашкового центру на Прикарпатті.  Сергій Васильович‚ почувши озвучені проблематичні питання, у свою чергу, запевнив у підтримці, мовляв, обласна влада зацікавлена в розвитку спортивної інфраструктури на території Прикарпаття.

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк підкреслив:

"Особисто я не бачу проблем зі створення такого центру в області. Зокрема, потрібно на основі нового обласного бюджету збільшити фінансування галузі спорту на наступний рік. Необхідно залучити до роботи у такому центрі викладачів зі спеціалізованою вищою освітою. Необхідність полягає у пошуку приміщення, де, власне, й відбуватиметься тренувальний процес".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: