Обласний фестиваль "Мама, тато,я – спортивна сім’я" виграла сім’я Булич з Тернополя

25 травня 11:00
Переглядів: 271
Спорт

Вже багато років поспіль на Тернопільщині проходить обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Такий захід нещодавно відбувся у Тернополі на майданчику зі штучним покриттям ФСТ «Динамо», що розміщений у чудовому місці – парку імені Шевченка, поряд з мальовничим Тернопільським ставом. Ні з чим не зрівнянні пахощі квітучих дерев, яскраве сонечко – все сприяло проведенню змагань для батьків та дітей.  Хоча потім небо трохи затягло хмарами, – це не зменшило святкового настрою у сімей-учасниць змагань.

Цьогоріч в обласних змаганнях змагались сім’ї: Сова, Козак, Літинських, Перець та Булич. Після параду відкриття змагань розпочались естафети «Мисливство», «Флорбол»,  «Човниковий біг», «Боулінг» , «Садіння та збір картоплі», вікторина на спортивну тематику «Всезнайко». Кожна родина дуже переживала, оскільки намагалась виступити якнайкраще. А поборотись було за що. Адже сім’я-переможець захищатиме честь Тернопільщини у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбуватиметься з 7 до 10 червня 2016 року у Херсонській області.

А переможцем обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» стала сім’я Булич – неодноразовий учасник та переможець вищеназваних змагань у нашому місті. Лілія, Ігор та їх син Ігор з Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, вибороли перемогу та можливість гідно представити свій край на Всеукраїнському фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Друге місце завоювала сім’я Козак – представник Тернопільської загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 23 міста Тернополя. Третє місце посіла сім’я Літинських із ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука» міста Тернополя, четверте місце, набравши однакову кількість очок, розділили між собою сім’я Перець (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов) та сім’я Сова (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов).

Переможці та призери отримали грамоти, медалі та призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та солодкі призи від меценату заходу – ТОВ «Галичина Ласунка», директор – Мирослав Білик, якому щиро дякують за допомогу організатори фестивалю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: