"Обом командам треба були очки" - Дмитро МИХАЙЛЕНКО

17 жовтня 10:00
Переглядів: 53
Дмитро Михайленко

Дмитро МИХАЙЛЕНКО, в.о. головного тренера «Дніпра» 

– Думаю, що гра сподобалась вболівальникам. Ми мали хороші моменти в другому таймі, але обидві команди заслужили, щоб набрати по очку. Я знаю, в якому важкому стані зараз знаходяться «Карпати» і розумію, що їм очки потрібні не менше, ніж нам. Я задоволений відношенням хлопців до гри. 

– Піко грав в півзахисті. З чим це пов’язано і чи задоволені ви його грою?
– Зробив ставку на його досвід. У нас немає номінальних правих півзахисників, тому ми намагаємось награти на цю позицію і Вакулка, і Піко. Щодо гри, то він відіграв досить впевнено. Бачили, що десь йому було важко, він втомився. В цілому, нас влаштувало його відношення до гри, він боєць.

– У вас черговий воротар, на цей раз 17-річний...
– Я його знаю і слідкую за ним з десяти років. Можу сказати, що наразі він найкращий серед воротарів свого віку. Впевнено контролював хід гри, приймав правильні рішення. Щодо фізичних даних, то він не поступається ні в чому. Тут стоїть питання в психології, адже позиція воротаря потребує, перш за все, морального настрою.

– Баланюка викликали до лав збірної України, а сьогодні він опинився «на лавці». З чим це пов’язано?
– Ви самі відповіли на своє питання. Баланюк був відсутній 10 днів, здійснив чотири перельоти, тому логічно, що його стан не є оптимальним зараз. За ті 25 хвилин, які він пробув на полі, добре себе проявив, претензій до нього не маю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: