Обране нове керівництво Івано-Франківського волейболу

26 березня 16:09
Переглядів: 252
волейбол

В п’ятницю в приміщенні Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника відбулись загальні звітно-виборчі збори Івано-Франківської обласної федерації волейболу. Серед запрошених гостей був президент ФВУ і за сумісництвом віце-президент ІФОФВ Михайло Мельник.

Такого аншлагу делегатів мабуть не було від початку заснування самої обласної федерації. І це не випадково, адже на порядку денному стояли питання звіту попереднього керівництва федерації та обрання нового президента та керівних органів. В контексті першого питання всі присутні заслухали звіт віце-президента ІФОФВ Михайла Мельника про роботу за звітний період та звіт ревізійної комісії і визнали роботу задовільною. Була висловлена подяка Володимиру Балагурі за роки, які він очолював обласну федерацію та підняв її на високий рівень. А далі розпочалось найцікавіше.

Розпочалась гостра дискусія про стан волейбольного господарства на Прикарпатті. Були озвученні всі проблемні напрямки та можливі шляхи їх вирішення. Гостро обговорювалось питання розвитку дитячо-юнацького та жіночого волейболу.
В ході дискусійного обговорення делегати досягли згоди, що новообраний президент та керівні органи федерації першочергово мають вирішувати ці проблеми та поставлені перед ними завдання. Далі було висунуто три кандидатури на пост президента федерації, а саме Любомира Головчака (президента ВК "Західрембуд), Любомира Пасічняка (директора ІФКФВ НУФВСУ), Олександра Поповича (судді першої категорії). Одразу після висунення кандидатом в президенти Любомир Пасічняк зняв свою кандидатуру запропонувавши Володимира Усачука (викладач спортивних ігор ІФКФВ НУФВСУ).

Кожен з кандидатів представив свою програму та своє бачення розвитку волейболу на Івано-Франківщині. Після виступу кандидатів присутні делегати змогли поставити запитання кожному з кандидатів та виступити на підтримку кожного.
Після цього нарешті настав момент істини, де під час таємного голосування було обрано нового президента Івано-Франківської обласної федерації волейболу. Результати голосування стали, мабуть, для когось приголомшливі - 35 "за" Олександра Поповича, 5 "за" Любомира Головчака та 10 голосів отримав Володимир Усачук. Новообраний президент подякував всім за підтримку. Також були обрані віце-президенти ІФОФВ. Ними стали Михайло Чиборак та Любомир Головчак. Виконачим директором було обрано Лисейка Костянтина. Членами виконкому стали Володимир Зубов (відповідальний за дитячий волейбол), Володимир Усачук (відповідальний за студентський волейбол), Ірина Цап (відповідальна за розвиток жіночого волейболу), Віктор Онисків (голова арбітражної комісії), Ружило Олег (відповідальний за волейбол пляжний), Антон Острижнюк ( відповідальний за ветеранський волейбол), Ігор Фіняк (комісія по зв'язкам із засобами масової інформації).

Олександр ПОПОВИЧ, президент ІФОФВ:

- Хочу подякувати всім присутнім делегатам, які віддали голоси саме за мою кандидатуру. Маю сподівання, що кожен з присутніх в цьому залі допоможе мені. Ми маємо робити загальну справу, яка в майбутньому принесе свої результати. Всі основні принципи своєї програми обіцяю виконати. Разом з новою командою ми будемо надалі продовжувати ті реформи та напрацювання, які започаткувала та ввела в життя минула команда.

Що ж, нам залишається побажати новообраному президентові та його команді успіхів на волейбольній ниві Прикарпаття.

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: