Обсяг ринку матчу "Скала" – "Суми" на біржі ставок склав понад $62 000

10 травня 09:34
Переглядів: 131
скала

Матч 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» привернув неабияку увагу, коли коефіцієнт на перемогу гостей різко впав. Одразу в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Комітет з питань етики та чесної гри ФФУ попередив учасників поєдинку про наслідки нечесної гри. Втім, зустріч завершилася очікуваним розгромом і аномальними ставками.

Ще вранці перед матчем появилась інформація, що гра Першої ліги «Скала» – «Суми» перебуває під підозрою у фіксованому результаті. Причиною таких підозр стало різне падіння коефіцієнту на перемогу сумської команди. Приміром, в одній БК коефіцієнт на перемогу «Сум» упав із 2.0 до 1.29.

До того ж обсяг ринку 1Х2 зустрічі «Скала» – «Суми» на біржі ставок перетнув позначку в 15 тисяч доларів США. При чому до матчу залишалося ще чотири години.

Втім, ажіотаж довкола цього поєдинку в ЗМІ та Комітету з етики та чесної гри не вплинув на попит цього матчу. Станом на дебют зустрічі обсяг ринку 1Х2 збільшився практично вдвічі – до 28,9 тисяч доларів США.

До кінця тайму сумська команда вийшла вперед, однак ставки продовжувалися. У перерві сума виросла до 41 тисячі доларів.

У підсумку обсяг ринку 1Х2 поєдинку Першої ліги «Скала» – «Суми» на біржі склав майже 63 тисячі доларів. «Суми» очікувано для більшості гравців виграли з рахунком 4:0. До того ж у матчі мало місце вилучення в складі обох команд.

Схоже, інформація в ЗМІ жодним чином не вплинула на перебіг подій у матчі «Скала» – «Суми» та ставок на гру. Отож чекаємо на результати розслідування з богу Комітету з питань етики та чесної гри на чолі з Фраческо Баранкою.

Нагадаємо, що в Першій лізі не вперше матч за участю «Скали» завершується з аномальним потоком ставок. «Рейтинг Букмекерів» свого часу повідомляв, що обсяг ринку 1Х2 на гру стриян проти «Тернополя» склав понад $70 000.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: