"Очікував "сестринський" фінал між Анною і Марією Музичук", - Руслан Пономарьов

12 квітня 22:35
Переглядів: 202
Музичук Марія

Чемпіон світу з шахів у 2002 році, відомий український шахіст Руслан Пономарьов на жіночому чемпіонаті світу у Сочі очікував на фінал між сестрами Музичук – Анною і Марією.

«Я уважно стежив за цим чемпіонатом, очікував, що Анна і Марія можуть зустрітися у вирішальному поєдинку. На жаль, у Анни не все вдалося, і вона зупинилася на стадії чвертьфіналу. Та в будь-якому випадку я дуже радий за Марію. Тим паче, що у нинішні часи саме такі новини, перемоги додають настрою, піднімають бойовий дух».

При цьому Пономарьов радить не акцентувати увагу на тому, що у фіналі Марія здолала суперницю з Росії.

 «Російські журналісти під час фінального поєдинку дещо зверхньо відгукувалися про Марію. Але вона на це не зважала - спокійно і впевнено робила свою роботу. Нам треба діяти так само – впевнено робити своє», - наголосив відомий шахіст.

Окрім того, він пояснив, що за чемпіонським титулом у шахах стоїть велика і виснажлива праця.

«Шахи дуже енергозатратна гра. Це сильні навантаження – й емоційні, і фізичні. Після деяких турнірів я втрачав по 3-4 кілограми ваги. Одна партія може тривати 5-6 годин. А увесь чемпіонат світу - від першої гри і до фіналу – це кілька тижнів. Тож уявіть, яке це випробування для шахіста», - розповів Руслан Пономарьов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: