"Одеса" - "Говерла" 90:71

31 жовтня 20:27
Переглядів: 145
говерла ферро стефанишин

«ОДЕСА» здобула другу перемогу в сезоні, обігравши з рахунком 90-71 «Говерлу», виснажену протистоянням із «Хіміком», яке відбулося напередодні.

Гравець матчу
Форвард «ОДЕСИ» Денис Носков став головним героєм поєдинку, спершу відзначившись 12 очками, 4 підбираннями та 3 передачами до великої перерви, а потім забивши важливі дальні кидки в третій і четвертій чвертях. Загалом на рахунку найрезультативнішого та найкориснішого гравця матчу 21 очко (при 3/3 двоочкових і 4/7 триочкових), 5 підбирань, 4 передачі та 29 балів РЕ.

Показник матчу
Баскетболісти «ОДЕСИ» вперше в сезоні продемонстрували гарний відсоток реалізації дальніх кидків, забивши 12/24 спроб із-за дуги.

Хід гри
Після того, як у середині дебютної чверті «Говерла» ненадовго повела в рахунку, одесити завдяки вдалим діям Дениса Носкова й Артема Сліпенчука перехопили ініціативу. Другу десятихвилинку господарі паркету розпочали із семиочковим гандикапом і поступово збільшували власну перевагу, що зрештою сягнула дванадцяти пунктів (47-35). Тим більше, що в гостей у першій половині зовсім не склалося з кидками з-за дуги (0/7).
Після великої перерви ситуація практично не змінилася, незважаючи на те, що івано-франківці зуміли скоротити відставання до -5. І хоча «ОДЕСА» вела, в першу чергу, завдяки успішним діям основної п'ятірки, Олег Юшкін активно загравав і резервістів, даючи відпочити лідерам. А це у третій і четвертій чвертях вилилося у вдалі дії під кільцем Андрія Агафонова та влучні триочкові кидки Сліпенчука й Носкова, які спершу не дозволили «ведмедям» переломити хід гри, а потім гарантували господарям перемогу.