«Одеса» громить «Політехніку-Галичину» - 92:72

28 березня 22:48
Переглядів: 185
Politehnika-Galuchuna

Джейсон Роу і Шон Кінг зробили найвагоміший внесок у перемогу «ОДЕСИ» над «Політехнікою-Галичиною». Переломивши хід зустрічі в другій чверті, підопічні Олега Юшкіна обіграли львівську команду з рахунком 92-72

Дебютна чверть минула в рівній боротьбі й навіть завершилася за мінімальної переваги «Політехніки». Однак ривок, який «акули» на чолі з Шоном Кінгом, а центровий ще до великої перерви відзначився 17 очками й 11 підбираннями, здійснили наприкінці першої половини, дозволив їм повести в рахунку 42-30.
 
У другій половині перевага «ОДЕСИ» поступово зростала. А після того, як у середині заключної десятихвилинки п’ятий фол «заробив» Владан Вукосавлевич, котрий провів один із найгірших матчів у сезоні, вже ніхто не заважав «акулам» довести матч до переконливої перемоги.
 
Шон Кінг відзначився традиційним дабл-даблом, здобувши 22 очка та зібравши 16 відскоків, а крім того, поставив 4 блок-шоти суперникам. Джейсон Роу завершив гру із 18 очками й 6 передачами в активі. Сергій Коваль приніс «ОДЕСІ» 11 очок.
 
Найрезультативнішим гравцем у складі «Політехніки-Галичини» став Кеддрік Мейс, на рахунку якого 15 очок і 6 підбирань. 14 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Мирослав Тодич, 12 очок і 7 підбирань – Ленс Харріс, 10 очок, 5 підбирань і 4 передачі – Павло Ревзін.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: