"ОДЕСА" поступилася івано-франківській "Говерлі"

29 листопада 19:30
Переглядів: 75
БК Говерла
«ОДЕСА» знову поступилася, навіть незважаючи на суттєве покращення гри команди. Цього разу «акули», що проводять домашні матчі на виїзді, програли івано-франківській «Говерлі» з рахунком 67-75, хоча в ході поєдинку навіть лідирували.
 
Хід гри
 
Як і попередній матч із «Галичиною», поєдинок із «Говерлою» засвідчив якісні зміни у грі одеської команди, яка практично на рівних із суперником провела стартову десятихвилинку. Якби не активність Ярослава Кадигроба, котрий приніс «ведмедям» 12 очок за чверть, одесити могли б навіть вийти вперед. Не менш упевнено номінальні гості провели й значну частину наступної десятихвилинки, проте незадовго до великої перерви івано-франківці перехопили ініціативу. Спершу ударний відрізок провів Джейсон Джеймс, а потім захист «ОДЕСИ» двічі не зумів зупинити Антона Іванину, котрий і встановив рахунок першої половини (37-47).
 
Здавалося, що івано-франківці доведуть справу до закономірної перемоги, але третя чверть поставила під сумнів не тільки можливість «Говерли» виграти зі значною перевагою в рахунку, а й загальний успіх «ведмедів». Передня лінія одеського колективу за підтримки дальньої артилерії не лише відіграла відставання, а й вийшла вперед (58-56). І тільки в середині заключної чверті Данте Вільямс зумів повернути лідерство «Говерлі». Саме американський захисник став головним героєм останніх хвилин, реалізувавши вирішальні кидки з різних дистанцій і принісши перемогу своїй команді.
 
Статистика
 
Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Ярослав Кадигроб, на рахунку якого 20 очок.Джейсон Джеймс приніс «Говерлі» 16 очок, а також відзначився 15 підбираннями та 8 передачами. 15 очок й 11 передач в активі Данте Вільямса, 11 очок і 8 підбирань – Сергія Юрченка.
 
Найкращими гравцями в складі «ОДЕСИ» стали Михайло Галенко (17 очок + 6 передач + 6 підбирань),Олександр Рихлюк (14 очок + 9 підбирань), Дмитро Політов (10 очок) і Вадим Матюкевич (9 очок + 14 підбирань).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: