"Одеса" завершила рік на мажорній ноті, здобувши першу перемогу в сезоні над "Політехнікою-Галичиною"

27 грудня 18:30
Переглядів: 100
Галичина
«ОДЕСА» завершила рік на мажорній ноті, здобувши першу перемогу в сезоні та ще й над одним із лідерів «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 83-78.

Дует матчу

Ключову роль у перемозі «ОДЕСИ» відіграла пара «бігменів», яка забезпечила своїй команді перевагу в боротьбі за підбирання на чужому щиті (10 на двох). Вадим Матюкевич відзначився 26 очками та 8 підбираннями, Олександр Коров’яков – 12 очками, 13 підбираннями та 5 передачами.

Хід гри

«Галичина» на правах господаря та фаворита впевнено розпочала матч, однак досвідчені лідери одеситів поступово ліквідували відставання та навіть кілька разів виводили свою команду вперед. Таким чином, дебютна десятихвилинка завершилася за незначної переваги «левів» (24-22). Протягом наступного періоду їм вдалося взяти гру під свій контроль і збільшити розрив у рахунку на п’ять очок, однак тотального домінування «Галичина» не мала, більше того, навіть програла свій щит.

Друга половина розпочалася за рахунку 46-39. Але передня лінія господарів і далі не могла впоратися з парою «бігменів» «ОДЕСИ» Вадимом Матюкевичем й Олександром Коров’яковим, котрі перед початком четвертої чверті разом з іще одним ветераном Євгеном Аннєнковим скоротили відставання «акул» до -2. Протягом усього заключного періоду команди по черзі виходили вперед, але після того, як менше ніж за півтори хвилини до фінальної сирени Матюкевич вкотре повернув лідерство «ОДЕСІ» (76-77), команда гостей ним уже не поступалася.