Одесити виявилися сильнішими за "Політехніку-Галичину"

02 листопада 20:09
Переглядів: 127
політехніка мавпи зубрицький
«ОДЕСА» виявилася сильнішою за львівську «Політехніку-Галичину», завдавши суперникові поразки з рахунком 75-69.

Гравець матчу

У другому матчі поспіль Денис Носков став найкращим гравцем у складі «ОДЕСИ». Особливо потужно форвард відіграв другу половину, зупинивши «камбек» суперника та видавши надрезультативний відрізок. Загалом на рахунку одного з лідерів «акул» 22 очка (при 4/4 двоочкових і 4/7 триочкових), 6 підбирань і 27 балів РЕ.

Хід гри

Потужно проведена стартова десятихвилинка (22-2) забезпечила «ОДЕСІ» переконливий гандикап перед великою перервою. І хоча гості зуміли оговтатися від удару та навіть виграли другий період, їхнє відставання складало 18 очок (24-42). Найактивнішим у складі господарів, як і в попередньому матчі був Денис Носков,котрий до 8 очок додав 6 підбирань. Результативною грою відзначився й В'ячеслав Моторчук (9 очок).

Після великої перерви гості потужніше заграли під щитами, зумівши майже повністю відіграти відставання від «акул». Однак, коли внаслідок  «камбеку» львів'яни опинилися за сім очок від суперника, «ОДЕСА» здійснила ще один ривок, ініціатором якого став Денис Носков. І хоча кінцівка матчу знову пройшла під диктовку гостей, здобутий раніше гандикап дозволив одеситам відсвяткувати заслужену перемогу.

Статистика

Окрім Носкова, в складі «ОДЕСИ» варто відзначити В'ячеслава Моторчука (11 очок + 5 підбирань) й Андрія Агафонова (9 очок + 7 підбирань).

Антон Давидюк приніс «Галичині» 16 очок, а також зібрав 5 відскоків. 14 очок і 5 передач на рахунку Артема Шелухи, 13 очок і 5 підбирань — Миколи Полюляка.