Одна з найкращих снайперів Суперліги гандболу перейшла до львівської "Галичанки"

04 лютого 13:30
Переглядів: 97
Ілона Гайкова
Серед головних подій зимової паузи жіночої Суперліги - перехід до «Галичанки» лідера «Економуніверситета» однієї з найкращих снайперів чемпіонату Ілони Гайкової. Гравцем львівської команди талановита гандболістка, третьокурсниця ТНЕУ, стала в середині січня. «Економуніверситету» цей перехід став великою втратою. Головний тренер команди Андрій Верцімага сподівався, що результативна ліва півсередня залишиться принаймні до кінця, але при цьому також розуміє: гандболістці потрібно розвиватись далі у більш сильному клубі.
 
Андрій Верцімага, головний тренер «Економуніверситету»:
Перед сезоном ми втратили шістьох гравців. Тепер пішла і Гайкова. І Львів, і Ужгород запрошували її і раніше, проте ми домовлялись, що принаймні до кінця сезону вона дограє у нас. Разом з тим я чудово розумію: вона виросла з нашого рівня. Тут вона ризикувала закиснути, або зовсім зав’язати з гандболом. Їй потрібно розвиватись далі, заробляти на гандболі. У «Галичанці» Гайкова має допомогти компенсувати відсутність травмованої Наталії Савчин. «Економуніверситету» буде складніше, але ми будемо боротися за 5-те місце зі «Спартаком» і маємо перемагати їх».   
 
Нагадаємо, що 4 та 5 січня «Галичанка», яка лідирує в турнірній таблиці, на виїзді зіграє проти свого найбільш принципово суперника – «Карпат».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: