Одне срібло та дві бронзи з чемпіонатів України у студентів ЛДУФК

28 січня 10:45
Переглядів: 124
Пауерліфтинг

З 23 по 27 січня у м. Коломия проходять чемпіонат України з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок та чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп в якому взяли участь представники 18 областей України.  

До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти ЛДУФК.

У ваговій категорії до 74 кг змагався студент першого курсу факультету спорту Марків Володимир, який посів другу сходинку чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків. У присіданнях зі штангою Володимир підкорив 180 кг, у жимі лежачи його результат становив 130 кг, а у тязі становій – 160 кг. Таким чином, сума триборства становила 470 кг.

Студент другого курсу факультету фізичного виховання Гладкий Віктор у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів виборов бронзову нагороду з сумою триборства, що на 25 кг перевищує норматив майстра спорту України. Так, у присіданнях зі штангою результат Віктора склав 270 кг, у жимі лежачи 185 кг, а у тязі становій 290 кг. Сума триборства 745 кг забезпечила спортсмену лише третє місце у даній ваговій категорії. Оскільки в даній ваговій категорії за перші дві нагороди боролися діючі майстри спорту міжнародного класу, які  не дозволили нашому спортсмену претендувати на вищі сходинки п’єдесталу.

В чемпіонат України з класичного жиму лежачи у змагальну боротьбу вступив студент першого курсу факультету спорту Гангур Олександр, який у ваговій категорії до 93 кг посів третю сходинку з результатом 122,5 кг.

Вітаємо спортсменів, особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: