Один з лідерів "Руху", капітан Віталій Романюк завершив кар’єру футболіста.

02 червня 13:08
Переглядів: 193
Віталій Романюк

Один з лідерів "Руху", капітан і професіонал з великої літери Віталій Романюк завершив кар’єру футболіста.

Вчора він  провів останнє тренування з командою та розпочав нову діяльність - відтепер  буде директором спортивного комплексу «STARFIT», а також відповідатиме за фізичну підготовку гравців. Перед початком тренування спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький вручив Віталію Романюку футболку з цифрою 90, адже саме стільки матчів за «рухівців» провів правий захисник.

Тричі наш захисник засмучував воротарів суперника, та найголовніше - його поява на полі завжди надихала партнерів впевненістю, а оборонні редути були міцною стіною для опонентів.

Окрім Романюка, у заключному матчі чемпіонату не зіграють з різних причин Володимир Макар, Святослав Козловський, Володимир Федорів та Григорій Баранець. Останній пропускатиме матч через перебір жовтих карток. Решта готова до поєдинку з «Енергією».

Нагадаємо, що сьогоднколектив Руслана Мостового на рідному стадіоні у Винниках спробує взяти реванш за поразку у першому колі у команди з Нової Каховки. Початок зустрічі о 17 годині. А перед цим усі охочі зможуть прийти у новозбудований спорткомплекс «STARFIT», офіційне відкриття якого заплановане на 13 годину. Адреса м. Винники, вул. Івана Франка, 53 б.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: