Один з лідерів волейбольного клубу "Барком-Кажани" розповів про волейбольні будні

20 листопада 13:30
Переглядів: 119
Володимир Тевкун

Один з лідерів волейбольного клубу «Барком-Кажани» Володимир Тевкун розповів про старт команди у чемпіонаті Суперліги, про змагання «Кажанів» у Кубку України, а також про те, як потрапив до Львова і чому волейболом почав займатися лише у 16 років.

-Володимире, в останніх двох матчах «Кажани» здолали «Фаворит». Чи можна ці перемоги для нашої команди назвати легкими?

-Ні. «Фаворит» у порівнянні з минулим сезоном став сильнішою командою. Молоді гравці стали грати краще. Мали певні проблеми у перших сетах обох матчів. Мабуть, на старт цих матчів ми не налаштувалися як слід. У наступних партіях уже був інший настрій на суперника. Ми спокійно доводили матч до нашої перемоги.

-Перед матчами з «Фаворитом» «Кажани» двічі у Львові обіграли твою колишню команду «Буревісник-ШВСМ».

-Ці перемоги також не назвав би легкими. Наше завдання у цьому матчі було не дати розігратися супернику. Старалися зіграти на максимумі і не дати супернику виграти жодну з партій.

-Які відносини у тебе залишилися з колишніми партнерами по команді?

-Хороші. Спілкуюся з хлопцями доволі часто.

-Чи є «Кажанів» завдання вийти до «Фіналу Чотирьох» Кубка України з першого місця?

-Немає такого завдання. Є завдання туди вийти, а от з якого місця, це уже як вийде. До цих змагань готуємося у звичному режимі під керівництвом наших тренерів.

-До речі, чи до вподоби тобі тренерський підхід Яна Суха?

-Так. Кожен тренер бачить ігровий та тренувальний процес по-своєму, і наш новий тренер не є винятком з цих правил. Наші тренування хоч і дещо змінилися, але, думаю, що це принесе тільки користь команді. Ми тепер більше дотримуємося наших ігрових схем та працюємо над фізичною підготовкою. Ті гравці, які хочуть під керівництвом Суха прогресувати, однозначно будуть це робити.

-Повернемося до Кубка України. Чи може статися якась несподіванка у боротьбі за вихід у «Фінал Чотирьох»?

-Звичайно. Харківська «Юракадемія» уже зробила несподіванку, не вийшовши до другого етапу Кубка. У матчах за вихід до «Фіналу Чотирьох» і безпосередньо у ньому може трапитися будь-яка сенсація.

-Чимало фахівців схиляються до думки, що золоті медалі у цьому сезоні розіграють «Кажани» та «Локомотив».

-Я б так не говорив, оскільки є ще «Дніпро», «Юракадемія» та інші команди. З цими командами, не називаючи «Локомотив», нам також буде нелегко. У Дніпропетровську ми уже грали, і ці матчі можуть бути підтвердженням моїх слів. Наразі рано когось розставляти на якісь місця. Чемпіонат ще довгий, тому прогнозую, що він буде непередбачуваний.

Щодо нас та «Локомотива», то однозначно цікаві матчі будуть. З харківянами ми зіграли лише одну гру на «Кубку Лева». Побачили що ми можемо і над чим потрібно працювати. «Локомотив» має потужний склад, але це аж ніяк не означає що ми не будемо боротися. Втім, якщо говорити відверто, то наш чемпіонат став слабший. Чимало гравців через слабке фінансування їдуть за кордон.

-У тебе не було пропозицій поїхати грати за кордон?

-Були, але я їх навіть не розглядав. Усі думки повязані лише з «Кажанами».

-Як ти потрапив до Львова? Чи все тебе влаштовує у «Кажанах»?

-До команди мене запросив Владислав Лазарчук. Було це ще два роки тому. Обговорив усі деталі з президентом клубу Олегом Бараном і погодився тут грати. Тут мене все влаштовує. Не шкодую, що переїхав до Львова.

-Знаю, що волейболом ти почав займатися доволі пізно…

-Так, з 16 років. Це дуже пізно. В чернігівському Педуніверситеті був на шкільних змаганнях, де мене побачили тренери, а саме Володимир Зула. Мабуть, його зацікавили мої дані, а саме зріст. Спочатку волейбол я не вмів грати, мене вчили. Поступово заграв за другу команду Педуніверситету, після чого потрапив до першої команди. Можна сказати, що «Кажани» - це моя друга професійна команда.

-Кажуть, ти дуже добре вчився і своє майбутнє не повязував з професійним спортом.

-Було таке. Школу закінчив із золотою медаллю. Любив математику, тому думав, що, можливо, стану інженером. Про професійний спорт взагалі думок не було. Свого часу грав у баскетбол. Зараз також ним цікавлюся. Люблю також футбол. Але найголовніше для мене – це моя сімя.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: