Один з найперспективніших гравців ФК "Тернопіль" перейшов у аматорський клуб

19 травня 21:40
Переглядів: 757
Олег Тракало

Захисник ФК Тернопіль Олег Тракало відтепер захищає кольори аматорської команди Погонь, що грає у чемпіонаті Львівської області.

Один із найперспективніших гравців ФК Тернопіль вже встиг дебютувати за нову команду 17 травня, провівши матч проти Кар'єра із Торчиновичів. Олег у цій грі відзначився лише жовтою карткою, а його команда поступилася з рахунком 0:3.

Відзначимо, що Олег Тракало нещодавно навіть запрошувався до лав юнацької збірної України. Залишається дивним той факт, що муніципали відпустили цього перспективного гравця у аматорську команду.

Ще раніше на офіційному сайті Тернополя цьому захиснику була дана чудова характеристика:  "Тренери відзначають в Олега хороші фізичні дані (в 11 класі він вже має зріст 1,90 м). Окрім того, Тракало вдало грає в повітрі, не цурається силової боротьби, успішно підключається до стандартних положень, не по роках сміливо діє в підкатах. Тренери муніципалів цінують Олега Тракала за його працездатність, бажання вдосконалюватися. При цьому наставники визнають, що Тракало — це майбутнє ФК Тернопіль і очікують, що він через рік-два може стати гравцем основного складу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: